Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan "hallgattassam el"?...

Szilvi & Argos kérdése:

Hogyan "hallgattassam el"? (nem a szokásos probléma)

Figyelt kérdés

4 éves roti-nj keverék kanom ebben a kánikulában éjjel kint alszik az udvaron a hűvös gödrében. Két házzal odébb söröző üzemel, ezért főleg hétvégén állandó a kocsiajtók csapkodása, kiabálás, utcán jövés-menés a kapunk előtt. Nappal Argos tényleg csak okkal ugat, sőt sokszor még akkor se :) De éjjel nagyon éles és éber: egész éjjel ugatott a szomszéd kutyákkal egyetemben, reggel pedig kölcsönösen szidtuk a szomszéddal az összes kutyát :)

Nem tagadom, párszor csak egymásnak feleltek a kutyák és heccből vakkantottak, de jórészt "legálisan" őrjöngött!


A hagyományos válaszokat kérem kerüljétek:

- én vagyok a falkavezér, Argos maximálisan tisztel és szót fogad

- házba nem akarom bezárni: elég, ha én döglök meg a melegtől, legalább a kutya hadd hűsöljön

- fizikailag és szellemileg bőven ki van fárasztva: tegnap este 3 órát voltunk távol, 10 km-ert mentünk bringával erős tempóban, közben sok helyen rengeteget úszott a Duna közepéig tempósan...ja, itthon a "séta" után negyed órás klikkerezés, majd hatalmas adag vacsi következett...de nem aludt, hanem ugatott eztán :(((


Ötletek? Nincs szívem leszidni...és nem is lenne túl praktikus, mert éjjel azért nem árt, ha jeleznek a kutyák, ha incidens van előttünk


2012. júl. 8. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Józsi?
2021. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!