Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám fél a víztől ez...

A kutyám fél a víztől ez normális?

Figyelt kérdés
A kutyám 9 honapos,puli- labrador keverék ,az első nyaram van vele és van egy nagy medencénk már nagyon vártam a nyarat hogy fog velem uszkálni a nagy medencébe de még a közelébe se mer menni probaltam mar hogy beledobom a vízbe a labdáját de nem ugrott utána ,ha lefröcskölöm elszalad szoval fél a víztől :( ,ez nagy baj ??

2012. jún. 24. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az én kutyám is fél a víztől és ezen az se segitett hogy az exem beledobta a vizbe (sőt csak rontott rajta) annyit sikerült elérnünk hogy belementünk mondjuk térdig a vizbe és hivtuuk akkor bejött de simogatás után már ment is ki, ha meg már nem ért le a lába akkor nyüszögöt és ugatott a parton. (botnál is ha bedobtuk a vizbe) fürdetésnél nem vonyit nem szökik nem harap stb, de látszik rajta hogy nem tetszik neki és ha magára hagyom akkor már szökik is ki a kádból, vagy ha teheti felmászik a kád oldalára hoyg még a talpát se érje a víz
2012. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszi a választ :) am lehet hogy most hülyeséget mondok de gondoltam már arra is hogy nekem van 2 cicám és az nem lehet hogy azt gondolja a kutyám hogy macska és ezért fél a víztől mert sokszor ugy viselkedik mint a macska és ugy játszik a cicákkal mint egy macska tudom hogy ez nagyon hülye gondolat de ilyen nem lehet?
2012. jún. 24. 13:31
 3/11 A kérdező kommentje:
ja és ugyanugy elszalad ha leöntöm vízzel mint a cicám
2012. jún. 24. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én palotapincsim is fél a víztől. Ha bevisszük őt a Dunába, egy pillanat alatt úszik is kifelé a part felé. Lavórban, és a kádban viszont el van. Onnan csak időnként akar kimászni, nem mindig. A kaukázusi keverékem meg menekül, amikor le akarom őt locsolni. Igaz ő vele még nem próbálkoztunk az utcára sem kimenni, nem hogy a Dunára.
2012. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

a víz nem természetes elem addig,amíg ,meg nem tanulja!

vedd pórázra,vidd be magaddal a vízbe,legyen nálad labda,jutifalat,stb.

és nyugodtan,de határozottan csináld!

semmi idegeskedés, érezze,hogy te jót akarsz, de ne engedd ki, mindíg vidd vissza,dícsérd,és vidd ,dícsérd és vidd,és pár ilyen bevitel után ráérez!

meg kell vele értetni,hogy a víz jó!

2012. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Német juhász--erdélyi kopó keverék, élt 12 évet, egész életében utálta a vizet, az úszást és az esőt. Csak a havat szerette.
2012. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a havat az enyém is szereti (:
2012. júl. 5. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs képed a kutyáról? Olyan érdekes mix, megnézném :)
2012. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

az enyém is fél :) retteg :)

3 éves, de még az esernyőtől is fél :)

sztem lehet valami összefüggés a víz meg az esernyő között :D

2012. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja enyém is fél az esernyotol :D
2012. júl. 14. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!