Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek is alig eszik a kutyáto...

Nektek is alig eszik a kutyátok ebben a hőségben?

Figyelt kérdés
Az én kutyám amúgy sem egy nagyevő (csivava-pincsi keverék), de mostanában alig eszik pár falatot, csak a csont az egyedüli, amit bármikor megeszik. Nektek sincs most nagy étvágya a kutyátoknak?
2012. júl. 8. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk két kistestű kutyánk van és ők se esznek sokat, én ránézésre(már megtapasztaltam mennyit esznek) szoktam önteni,de amióta ilyen melegek vannak azóta mindig hagynak a tálban vmennyit ,pedig tényleg nem sok amit kiöntök nekik..szóval ahogy az ember sem kívánja annyira a kaját ilyenkor,gondolom a kutyák sem :)
2012. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincsen,fele annyit eszik mint szokott,nagyon nehezen viseli ezt a meleget:(
2012. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Én már alig bírom kajával az étvágyát :) Rengeteget eszik, Dog Chow sensitive tápból bő 60 dkg-ot kap, mellé még kis husit, ezt-azt, ami összejön nap végére. Pedig ebből a tápból az ő méretére kb. 35-40 dkg van előírva :D Bár mivel rengeteget úszik naponta, érthető a kajaigénye. Viszont azt már nem értem, hogy egyszerűen nem hízik :((( Max. 1 kg kéne rá, de nem és nem. Tovább már nem merem emelni a kaja adagot...jövő héten és rá két hétre kap 1-1 féregtelenítő kúrát, meglátjuk mi lesz.

Érdekes, mert az eddigi nyarakon ugyanennyit úszott, de kb. a két-harmadát ette a mostani mennyiségnek.

Ismerősöm mondta, hogy a meleg is nagy energiákat emészt fel a kutyáktól, hisz a hőleadás is energiával jár, akár csak télen a testük fűtése...van benne logika mondjuk

2012. júl. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mieink este hét körül kapnak mindig enni,addigra már akkora étvágyuk van,hogy nocsak,no meg az idő is hűvösebb...Bár ahogy ismerem a díszes társaságot,képesek lennének 40°C-ban is egyben lenyelni az ételt,edényestől :)
2012. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!