Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fressnapf-ba belehet vinni a...

Fressnapf-ba belehet vinni a kutyust?

Figyelt kérdés
189sm magas vagyok kb. a combomig ér ha áll. Beengedik. pláne ha az üzlet vmi bevásárlóközpontban van. pl. budaörsi tesco?
2009. júl. 11. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az erzsébeti fressnapf-ba beengedik, az is bevásárlóközpontban van, gondolom akkor itt is. De a biztonság kedvéért hívd fel az üzletet telefonon és kérdezd meg.
2009. júl. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A györibe beengedik.Sokszor látok kutyákat "vásárolni" a gazdival.
2009. júl. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A ferihegyibe is beengedik.
2009. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szegeden is beengedik.
2009. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kecskeméten is beengedik!
2009. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Óbudai Stop Shop-ba is van egy Fressnapf, oda is beengedik a kedvenceket. Múltkor egy patkány volt a srác nyakában, aki előttem állt sorba a pénztárhoz. A kutyám meg majdnem megőrült. Alig bírtam visszafogni.

Ja amúgy patkányozó kutya ( Jack Russel)

2009. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak.Nem semmi lett volna ha lekapta volna a srác nyakából a patkányt.Hi hi.A Jack Russsel-ek nagyot tudnak ugrani!:D

Habár a patkányt sajnáltam volna!

2009. júl. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a miskolciba be szoktam menni a beaglémmel.De láttam már bent nagyobb kutyákat is.
2009. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!