Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám érezheti, hogy...

A kutyám érezheti, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem igen!Legalább is ugy vettem észre mikor terhes voltam hogy a kutyám igenis érezte.Sokkal jobban bújt hozzám és mindig a nagy pocakom szaglászta :-)

2009. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutya már akkor megérzi,hogy valamiben más vagy ha még te nem is tudod róla hogy babát vársz.Fantasztikus képességekkel rendelkeznek a kutyák!Csak oda kell figyelni rájuk!
2009. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan érzi, előbb is mint te.

Egy ismerősömnek olyan kutyája volt, hogy folyton felugrált rá üdvözlésképpen, és egyszer hazajövetelnél hirtelen lefékezett előtte, és kultúráltan csóválva körbeudvarolta. Pár héttel később kiderült, hogy terhes, akkor értette csak meg, miért nem ugrál rá az eb :)

2009. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan,hisz a cukorbetegséget is megérzik
2009. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
95%
igen... csodálatosak az állatok. Mindent megéreznek betegséget stb. Biztos, hogy a terhességet is mivel nagymértékű változási folyamatok mennek végbe a testedben! Hihetetlenül érdekes dolgok! Én pl. mikor depressziós voltam... kint ültem a parkban és azon gondolkoztam, hogy nem bírom tovább... szóval depiztem... mindig odarohant hozzám egy kutya.. nem felejtem el mikor egymás után két nap... egy nő sétáltatott egy falkányi kutyát és elszabadultak... az összes rámugrott és nyalt összevissza... én meg halálra röhögtem magam.. az emberek pedig nem csodálkoznak és nem győznek mindig bocsánatot kérni, hogy nem értik mi történt a kutyájukkal... én tudom segíteni akartak... szóval hihetetlenül tisztelem az állatokat, gyönyörűek és mindig szeretnek. Amúgy gratulálok a picihez! Vigyázz nagyon magadra és a kicsire!!! :)
2009. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit későn válaszolok, remélem azért még elolvasod.

Igen megérzik. Én úgy jártam, hogy mikor terhes voltam a kutyám mindig lepisilte a dolgaimat. Az ágyról is leszedte a ruhámat meg meg minden cuccomat megjelölte. Érezte, hogy most már nem ő az első. Aztán sajnos az a terhességem elment. De újra elkezdtünk próbálkozni. Erre múlt hét szombaton lent voltunk anyuméknál és odajött anyu kutyája és lepisilte a lábam!! Még soha nem csinált ilyet senkivel ki voltunk akadva... És most csütörtökön már pozítivat teszteltem. Szóval biztos vagyok benne, hogy tudta és azért csinálta.

Égyébként gondolom terhes vagy, gratulálok!

2009. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszületik a baba féltékeny is lehet! :) Morogni fog a babára, olyankor vigyázni kell, nehogy baj legyen, és depis is lehet a kutyus.
2009. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
igen, ahogy a daganatot és az esőt is
2010. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!