Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekemtámadt a kutyám. Mitévő...

Nekemtámadt a kutyám. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

A nagytestű kutyám ma elkapott 1 galambot amit sajnos már későn vettem észre,ezért már lakmározott belőle.

Mikor észrevettem odaszaladtam 1 lapáttal,hogy elvegyem tőlle de nem akarta ideadni, ekkor a lapáttal próbáltam eltolni a kutyán és erőteljesen kiabáltam rá. de ő ennek ellenére nem otthagyta,hanem nagyon csúnyán ugatva felém fordul. Nem szaladt nekem de nagyon megílyedtem. A galambot végül elvittem tőlle,de akkor hirtelen mást nem is csináltam rá se mertem nézni a kutyára. Szerintetek mitévő legyek?


2012. júl. 8. 18:16
1 2
 1/14 milk1122 válasza:
1-ször is nyugodj meg 2-szodszor ne ess neki a kutyának lapáttal még ha nem is ütöd meg vele 3-szor mennyit foglalkozol te azzal a joszággal mellesleg milyen fajta?
2012. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Keress másik gazdát annak a kutyának. Aki lapáttal megy a kutyájához, annak nem lesz jó vége.
2012. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kuvasz. Mióta nem 'nevelem' napi szinten pár 10 percet.

Nem nekiestem csak próbáltam eltávolitani a galambtól=/

2012. júl. 8. 18:21
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagy a kutya miatt mentem lapáttal,hanem a holttestet eltüntetni,hogy a kutya ne egye meg
2012. júl. 8. 18:21
 5/14 A kérdező kommentje:
*nem a kutya miatt
2012. júl. 8. 18:22
 6/14 anonim ***** válasza:
#4: ezt honnan kellett volna tudnia annak a szerencsétlen kutyának?
2012. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először is. Nincsen olyan, hogy a kutyád nem akar neked a falkavezérnek valamit oda adni! Itt súlyos gondok vannak olvass utána a falkavezérségnek.

Egy Kuvasz amúgy is következetes gazdát igényel.

2012. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a falkavezér ez a baj a saját kutyádtól bármit el kell tudnod venni,ja és nem kell kiabálni az kiabál aki fél lapát az meg minek egy döglött galambot nem csak meg mersz fogni.
2012. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kuvaszod van, ami nagyon hamar megvadulhat, le k***kál téged toronymagasból. A jól nevelt eb erélyes szóra kiejti a szájából amit fogott. Újra foglalkozz vele napi szinten. a kutyádat lentebb kell tenni a listán, mert úgy érzi ő a főnök mindenki felett. Nekem is volt egy ideig kuvaszom, ráfáztam nagyon. 8 hetesen hoztam a házhoz. Nagyon aranyos volt, a terasz lépcsőjén gurult lefelé, kis dagi volt. a cicával aludt, a cicával evett. Aztán amikor kamaszodni kezdett, pont tönkrement a kerítésem is, ezért megkötöttem. Azt gondoltam, hogy majd csak meg lesz egy hét alatt a kerítés, nem sokat kell láncon lennie. Amíg délelőtt itt lesznek a munkások, megkötöm, estére meg elengedem hátra ahol a lovaim juhaim vannak. Igen ám, de nem tetszett neki a hely, meg gondolom rúgdosni akarták a csikók is, ezért állandóan átjött valahogy. Na hát a kerítés is eltartott egy hónapig, de a lánc meg kellett. Nagyon elszúrtam. Végül ha olyan vendég jött, aki félt tőle, akkor is meg kellett kötnöm. Végül már engem megharapott, bátyámat, édesapámat összeharapdálta. Elajándékoztam egy közeli tanyára, ahol jöhet mehet kedvére. Meg is volt, kétszer haza is jött a faluba, megismert, de aztán gondolom az új gazdája is egrecírozni akarta volna, ezért azt is megharapta. Utána nem tudom mi lett vele, de nagyon szép impozáns eb volt. Tisza volt a neve. Szóval te is állj rá, aztán nevelgesd a nyáron. Szeptemberre jelentősen meg fog változni
2012. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazatok volt belátom a kutyát megilyesztettem a lapáttal ezért fordult ellenem.

Azóta "megbeszéltük" és próbálok vele többet foglalkozni hogy ne forduljon ez elő még1x

2012. júl. 8. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!