Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám jobban szereti a...

Viki69 kérdése:

A kutyám jobban szereti a tesómat! De miért?

Figyelt kérdés
Én sétáltatom,én játszok vele,etetem,itatom,én járok vele az orvoshoz!de ha kimegyünk hozzá mind a ketten akkor nem hozzám jön oda hanem a testvéremhez.Rá hallgat,de rám nem nagyon.Segítsetek!

#Szis
2012. júl. 8. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:

mert a tesódat nézi falkavezérnek,nyílván nála vannak szabályok,nálad nincsenek..



nálunk is így van csak fordítva, tesóm kutyája rám sokkal jobban hallgat , én fegyelmezem nálam szabályok,határok vannak ,tesómnál meg azt csinál amit akar így tudja ,ha ő hívja megteheti ,hogy nem megy oda mert nincs következménye,de ha én hívom akkor van következménye, a kutyák mindig azt "szeretik" jobban akik írányítják ,de ez nem szeretet inkább tisztelet, szeretni téged is szeret csak nem tisztel,míg tesódat tiszteli!!

2012. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első vagyok:

sétánál húz téged??


mert tesómat húzza , nálam szépen jön láb mellett


falkavezérségnek nézz utána és legyél vele következetesebb és legyenek szabályok,határok,hogy tudja te is felette állsz így neked is engedelmeskednie kell!!

2012. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerűen csak túlajnározod a szereteteddel. Ahhoz huz jobban aki kevésbé telepszik rá.
2012. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen engem is és tesómat is húz sétáltatás közben!Nagyon köszi a válaszokat!
2012. júl. 8. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat a feltételezésért, de nem vagy neki túl sok? Nem akarod ráerőltetni magad? Ha te keresed főleg az ő társaságát, ráerőlteted magad, az egyenlő a behódolással. A testvéred nem "zaklatja" így őt tekinti falkavezérnek.
2012. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de.lehetséges.
2012. júl. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!