Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg megdöbbenti az emberek...

Tényleg megdöbbenti az embereket, hogy nem szeretném végignézni ahogy meghal?

Figyelt kérdés

A kutyám hónapokkal ezelőtt váratlanul legyengült, ami időszakosan kiújul rajta.Ilyenkor remeg, nem eszik-iszik, nem tud felállni, nagyon gyenge a szívverése,néhol kihullott a szőre olykor hány és a hasa is megy. Az etetése is csak fecskendővel (orvosi javallatra) adott tojássárgájával és mézzel megy.Orvosról orvosra jártam, mindegyiktől csak fejvakargatva hümmögést kaptam jópénzért.Gyullad bűzmirigyre is gondoltam- amit a kozmetikus egy ideje úgy vettem észre nem végez el, de a kinyomása után sem javult a kutya állapota.

Legalább 5 féle szurit és béres cseppet is kapott, de hiába.

El vagyok keseredve, magatehetetlen és dühös vagyok.


2012. júl. 9. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hány éves a kutyus?

Sajnos egy idő után el kell engedni, nekem is nehéz volt.


De mindenképpen érdemes a béres cseppek mellé "ember" multivitamint adni és kalcium-magnéziumot, de csak oldott formában (lehet kapni port, amit fel kell oldani vízben).


Nálunk ez a kiegészítés adott a kutyámnak még 2-3 hónapot és kevésbé szenvedett, mint előtte.

2012. júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
6 éves, nem gondolnám hogy idős lenne.
2012. júl. 9. 08:52
 3/16 anonim ***** válasza:

Az 1. vagyok.

Eszembe jutott valami. Egyszer az én kutyámnak is hullott a szőre és étvágytalan volt. Azt hittem, hogy a nyári meleg miatt, de nem! Képzeld el, hogy pont a meleg miatt levettem a bolhanyakörvét és erre pár nap után elkezdett enni és pár hét alatt rendbejött. A "vicc" az egészben az, hogy évekig hordta azt a márkájú nyakörvet és korábban nem volt baja...

2012. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nemrég raktam rá, de mivel volt már ilyen baja bolhanyakörv nélkül, és elvileg semmi természetazonos nincs benne,nem gondoltam erre.De azonnal leveszem róla, hátha.
2012. júl. 9. 09:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Megint az 1. vagyok.

Csak egy ötlet, nem biztos, hogy az a baja...

Drukkolok nektek!

2012. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vidd el az egyetem rendelőjébe. Nem lesz olcsó, de onnan biztosan nem engednek el titeket anélkül, hogy kiderítenék mi a baja.
2012. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Semmelweis gondolom.Nem tenném ki a kutyát 3 órás autóútnak, ugyanis vidéki vagyok, de köszönöm.
2012. júl. 9. 10:25
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem, Kérdező, az Állatorvosi Egyetem (Szent István Egyetem, Állatorvostudományi kar)

[link]

2012. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyébként a pajzsmirigyét vizsgálták már? A szőrhullás, gyenge és lassú szívverés, elgyengülés így együtt a csökkent pajzsmirigy-működés tünete is lehet, ami gyógyszerrel simán karban tartható. Ugyanígy a cukorbaj (és az ellenkezője, a túl sok inzulin) is szóba jöhet, de gondolom, arra vizsgálták már...
2012. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azok az orvosok , akik fejvakarva hümmögtek, vajon csináltak a kutyánál mindenféle labor vizsgálatokat?

6 éves kutyánál ez az állapot komoly betegségre utal. Írd meg, merre laksz és biztosan fog valaki itt neked orvost ajánlani. Ha kell, akár autózzál több tíz km-t, de normális orvoshoz, megfelelően felszerelt rendelőbe kell menni. Akkor esélye van a kutyádnak a gyógyulásra is talán.

2012. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!