Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy osztálykirándulásra...

Egy osztálykirándulásra megyünk és ha esetleg üvegeznénk a fiukkal és az egyik fiu tetszik . és van az egyik bnőm . és ha estleg ő pörgetné azt a fiut. és csokoloznának. Azt én h fogom végignézni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig csókolózós feladatokat adni.Ennyi erővel fölöslegessé válna az üvegezés és odamehetnél egy barátnődhöz és mondhatnád neki hogy csókold meg az XY-t
2012. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hat nem lesz kellemes erzes...
2012. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem bárkivel fog csókolózni a fiú, és nem te leszel az, az bizony rosszul fog esni, de próbáld nem kimutatni. Ha ilyet játszotok az jó is és rossz is. Lehet kipörgetitek egymást, tehát jó, de viszont ő is kipörgethet mást...szóval...én próbálnám kerülni ezt az elfoglaltságot.
2012. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit én még anno csináltam. mondtam hogy legyen csókos feladat,és akit ki szemeztem csajt,oda fordítottam az üveget.aztán meg történt,persze ehhez bátorság is kell. sok sikert.
2012. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!