Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg megdöbbenti az emberek...

Tényleg megdöbbenti az embereket, hogy nem szeretném végignézni ahogy meghal?

Figyelt kérdés

A kutyám hónapokkal ezelőtt váratlanul legyengült, ami időszakosan kiújul rajta.Ilyenkor remeg, nem eszik-iszik, nem tud felállni, nagyon gyenge a szívverése,néhol kihullott a szőre olykor hány és a hasa is megy. Az etetése is csak fecskendővel (orvosi javallatra) adott tojássárgájával és mézzel megy.Orvosról orvosra jártam, mindegyiktől csak fejvakargatva hümmögést kaptam jópénzért.Gyullad bűzmirigyre is gondoltam- amit a kozmetikus egy ideje úgy vettem észre nem végez el, de a kinyomása után sem javult a kutya állapota.

Legalább 5 féle szurit és béres cseppet is kapott, de hiába.

El vagyok keseredve, magatehetetlen és dühös vagyok.


2012. júl. 9. 08:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
6 féle, jónevű orvosnál volt a megye majdnem egész területét érintve, laborral, röntgennel.Nem merném kitenni egy hosszabb autóútnak, rettentő gyenge.:(
2012. júl. 10. 00:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Semmi elváltozást nem mutatott ki egyik vizsgálat sem?
2012. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, most őszintén, veszthetsz valamit??? Ha felhozod az állatorvosira (nem kánikulában, többször megállva, megitatva, stb) akkor csakugyan van valamekkora esélye, hogy nem bírja ki az utat. Ha ezt nem bírja ki, akkor ugye jó eséllyel egyébként sem bírta volna ki, tehát max 1-2 napot vehetsz el ílyen módon...

Másik oldalon, meg itt talán tudnak rajta segíteni, otthon meg szemmel láthatóan nem, ahogy írod.

Akárhogy is nézem, összességében az út vállalása tűnik a kisebb kockázatnak hosszabb távon.

2012. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hajnalban elment...:(

Köszi mindenkinek.

2012. júl. 10. 21:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom.......
2012. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jajj, te szegény, részvétem! :(
2012. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!