Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a cikkről mi a véleménye...

Erről a cikkről mi a véleményetek? Cikk és a többi lent.

Figyelt kérdés

Múltkor volt itt egy babás-kutyás kérdés, erre találtam egy ilyen cikket:


[link]



2012. júl. 9. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a véleményem, hogy sok buta szülő kiteszi a kutyát, ha jön a gyerek.
2012. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont erről volt szó egy héttel ezelőtt itt. Akkor is csak pislogtam, hogy néhányan egyértelműnek tartották, hogy a kutya megy, ha a gyerek jön.

Én el nem ajándékoznám a kutyámat.


Amúgy meg az "okos tudósok" megállapították megint, hogy a kutya nem mérgező a gyerekre nézve...

2012. júl. 9. 14:24
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Persze, bőven lehetne találni okos tudósok által írt cikkeket arra is, hogy milyen veszélyesek a háziállatok a gyerekre.

Nem szeretem a tudósokat. Egy állít valamit, aztán jön a másik annak az ellenkezőjével. Az emberek meg szájtátva olvassák, mert tudományos , akkor az tuti.

2012. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy az okos tudósok mit állítanak pro és kontra, mert mindekettőben van igazság. Vannak veszélyek és vannak előnyök is. Onnantól, hogy egy új élet megfogant, az veszélyben van. Ez a természet törvénye. Igazából ezt mi emberek fogjuk fel veszélyként és nem törvényként, de ez lényegtelen. A szülők olyanok, hogy ha megjön a gyerek, akkor némelyiknek elszáll az agya és mivel logikusan nem tud gondolkodni, az ősi, természetes ösztönei már nem működnek, ezért felépít magának egy olyan eszmerendszert, amiben hinni tud és ami megnyugtatja, de aminek semmi köze sincs a valósághoz. Ennek egy-egy eleme a túlzott higiénia, a fertőtlenítés, a széltől is óvás és a kutya deportálása.
2012. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: igen, ezt zseniálisan leírtad.

Elég butácskának kell lenni ahhoz, hogy valaki úgy gondolja, jön a gyerek, megy a kutya. Meg lehet oldani rendesen, arról nem is beszélve, hogy a gyerek fejlődése szempontjából is jó, ha kutyával nő fel. Megtanul bánni az állatokkal, hogy nem szabad húzni fülét-farkát és erőszakosan szeretni (már ha a szülő normális...) Aki ilyenkor kidobja a kutyáját, az nem igazi kutyabarát, előtte is feleslegesen tartott, és utána is úgy fog.

2012. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!