Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya?

Milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés
Ti milyen fajta kutyát választanátok?

2012. júl. 9. 17:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hajajaj, tudod hány különböző temperamentumú német juhász létezik? :D Nekem már volt eddig 3 németjuhászom, most egy van. Első kutyámat nem ismertem, mert még kicsi voltam, másodikat imádtam! Annyira de annyira gyerekszerető volt, sosem morgott, harapott, imádtam. Csak kan német juhászaim voltak, meg van is egy. Egyszer fedeztettük a kutyát, aztán született pár kölyökkutya, egyet kiválasztottunk, elhoztuk, de szinte az összes 3 éves korában születési rendellenességel meghalt. :'( Aztán rá egy évre vettünk még egy kutyát, aki most is itt van, de aztán szegény öregebb kutyusom rá egy évremeghalt, mert leállt a veséje. 9 éves volt. :| Most pedig itt van a 3 éves kutyusom, ő nagyon rosszcsont volt kiskorában, de még most is! Amikor elhoztuk, kerítettünk neki el egy kis részt, aminek a fala 1 m-es volt, és mint egy medve, átmászott! Kimentem mindig az bejárati ajtóhoz, és mindig ott ült! :D Most egyedül van, és eddig mindig 2 kutyánk volt egyszerre, és nagyon hiányzik még egy kutya! :/ Szóval tuti, hogy német juhászt válassz!! Őrző-védő, intelligens, játékos, nagyon sok foglalkozást igényel! Na meg én is hogyha szomorú vagyok, lehajtom a fejem, és mindig felkel, és odafekszik mellém, van , hogy megnyalja az arcomat. :D Amikor kiejtem a volt kutyánk nevét, vagy nézzük filmen, mindig odamegy a tévéhez, és leül és nézi.
2012. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát, ha tanítható kutyit szeretnél én vagy a labradort válsasztanám vagy a magyar vizslát. A labi meg nagyon szereti a gyerekeket , viszont eléggé hebrencs!!! :)
2012. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tehát a német juhászt válaszd mindenféleképpen, mert őrző-védő, aranyos, gyönyörű, érzelmes, intelligens!
2012. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 petrusi ***** válasza:
Közép schnauzereim és egy tacskóm van. Egy óriás vagy még egy közép schnauzert nem rugdosnék ki a kapun, de régi álmom egy afgán agár.
2012. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%
Ja és ha tanítani is szeretnéd, akkor mindenféleképpen német juhász! ;) Vagy labi, vagy golden, de inkább a német juhász, mert ő mindenből "tökéletes"!
2012. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Gondolkodtam,mindegyik tetszik,eldöntöttem,talán első kutyám német juhász lesz,de nem biztos.(egy legalább lesz)De mindegyik aranyos,ezért átgondolom.
2012. júl. 12. 14:29
 17/20 anonim ***** válasza:
Igazából nekem a német juhász, a goldi, és a labrador áll a szívemhez közelebb, de van most a kutyamenhelyen egy keverék fekete középméretű kutyus. Nagyon megszerettem! Őt viszem mindig sétálni. Azért imádom, mert nagyon játékos, szeretnivaló. Mindig amikor sétálni viszem, "leteper" a földre, és nyalogatja az arcom :) Szóval egy keverék kutyus is lehet aranyos, tanítható. :) ( én tanítottam meg pórázon sétálni, mert eddig senki sem vitte, az utcán élt. Amúgy 1-2 éves lehet. )
2012. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,a keverékekben is gondolkodtam.
2012. júl. 12. 21:24
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat,a nagypapáméknak is volt dobermannjuk amikor még nem éltem.Átgondolom,melyik a legjobb.Első sorban a természete fontos,de azért a kinézet is fontos,mert hiába okos,ha nem tetszik.
2012. aug. 3. 10:32
 20/20 A kérdező kommentje:
Most van egy keverék kutyám(vizsla,törpepincser,meg minden más :D )Nagyon aranyos,és össze illünk,mert mind ketten szeretünk sportolni.
2014. márc. 4. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!