Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek keressük a gazdájá...

Szerintetek keressük a gazdáját vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy kóbor kutyus és nem tudjuk hogy keressük e még az eredeti gazdáit vagy felesleges. Elvileg egy autóból rakták ki de a kutyusban nincs egy darab bolha sem, szép rendezett a szőre, vágva van a farka és szerintünk nemrég a körmét is levágták. Annyi szépség hibája van hogy szerintem egy este a nyakánál elkapta egy másik kutya mert egyik nap még ott is szép volt a szőre más nap már olyan nyálas, megtépett.

Kb.egy hete rakták ki. Keressük még a gazdáit vagy tartsuk meg, rakjuk rendbe és kész?


2012. júl. 9. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy a 2.(tartsátok meg,tegyétek rendbe és kész)


Bár én a helyedben állatorvoshoz,ott -ha van chipje- az is kiderülhet, ki a tulaja.Onnantól meg nyilvánvaló: fel kell venni vele a kapcsolatot, aztán meglátjátok: kidobta, mert megunta, feleslegessé vált, vagy elszökött csak? Ha elszökött,akkor sajnos szerintem vissza kell adnotok, ha kidobta,akkor nyilván megtarthatjátok.

2012. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 lakle ***** válasza:
Szerintem keressétek, lehet, hogy csak pletyka az autóból kirakás. Azt is el tudom képzelni, hogy ezt valaki csak kitalálta, de nem látta, hogy tényleg ez történt.
2012. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a 2. mondatomból kimaradt az ige: szóval elvinném állatorvoshoz
2012. júl. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Chip nincsen benne már megnézettük, csak oltást nem kapott mert nem volt az állatorvosunknál (házába mentünk).

Nem szerintem nem pletyka mert egy ház előtt rakták ki és az ott lakó néni mondta hogy kirakták a kutyust aztán meg elhajtottak.

2012. júl. 9. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ápolt a kiskutya, még az is lehet, hogy valahonnan ellopták, aztán a kocsiból meg kihajitották. Azért egy plakátolást megérne....hátha. Sajnálom szegénykét.
2012. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen fajta, hogy vágva van a füle? Kölyök még?
2012. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A farka van vágva Te:))))
2012. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A farka van vágva.

Olyan a külseje mint egy törpe pincsernek de foxi az 100%-ra van benne. Már nem kölyök.

köszönöm a válaszokat!

A falut már körbe kérdeztük meg elmentünk a szomszéd faluba és ott is kérdezősködtünk, de még nem is látták a kutyust.

Elmentünk vele egy nagyobb faluba és ott sem ismerte senki.

2012. júl. 10. 18:34
 9/9 lakle ***** válasza:

[link]

Itt keresnek egy ilyen kutyát, nem ő az?

2012. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!