Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával 2 óra vonaton, + BKV?

Kutyával 2 óra vonaton, + BKV?

Figyelt kérdés

kutyusom nincs hozzászokva az utazáshoz, eddig csak akkor mentünk valahova, ha muszáj volt, pl. állatorvoshoz metróval.. ott eléggé félt szegény, de végülis kibírta.


szerdán 2 órát fogok vele vonatozni, és mire kiérek a keletibe mennem kell 2 villamossal - ezzel szerintem nem lesz gond, viszont a vonattól, meg a pályaudvaron levő rengeteg embertől parázok.


nektek milyen volt az első vonatút? mit tanácsoltok? mindent szívesen fogadok ezzel kapcsolatban


2012. júl. 10. 00:13
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
rendben :)) köszi, mindenki felpontoztam :))
2012. júl. 10. 00:35
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap, ha ráérsz, vonatozz vele egy kicsit a városban. Pl. Kelenföldtől a Keletiig.
2012. júl. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
megpróbálom, villamosozni mindenképpen fogunk, hátha belefér a vonat is. kép alapján milyen méretű kosár kell neki, nem tudjátok?
2012. júl. 10. 00:41
 14/28 anonim válasza:
úristen...de aranyos kutyus:D
2012. júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Én már többféle szájkosarat végigpróbáltam a kutyámon és szerintem a bőr a legjobb. A fém az nehéz, nagyokat lehet vele ütni, a textillel meg tényleg az a baj, hogy nagy felületen takarja a kutya fejét, ebben a melegben befülled, nagyon kényelmetlen neki és nem tud benne lihegni, ha meg nagyobbat veszel, hogy tudjon, az meg hülyén néz ki. A bőr az amit meg se próbált leszedni magáról. Szellős és könnyű. :)

Szerintem nem lesz gond, ha az autózást bírja. Meg aranyos kutyus, az ilyenekkel a többi utas is toleránsabb szokott lenni. Én meg még a bunkó beszólásoktól is tarthatok amikor a kuvaszommal utazunk (a kutyasuliig meg vissza).

2012. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Jajj de aranyos kutyaaaa :D pedig nem szeretek őket,de ő nagyon cukker.
2012. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

na, villamosoztam vele, az szuper volt, meg sem kottyant neki. remélem a vonattal sem lesz baj.


viszont van egy kis gond :( elmentünk egy kisboltba, felpróbált a kutyám 5féle szájkosarat, fémet, bőrt, nylont, valami szíjat, stb.. úgy tűnt, hogy a nylon a legtűrhetőbb neki, egy kicsit lihegni is tudott benne, de a villamosom elkezdte levakarni magáról. ezt vajon annyira szűkre kell állítani, hogy véletlenül se tudja levenni? azóta próbálom, hogy jutalomfalat van a belsejében, és így húzom rá a pofijára, aztán mindig kicsit tovább hagyom rajta

2012. júl. 10. 11:57
 18/28 A kérdező kommentje:
ma 08:18 köszi! direkt ezért bőrt tettem rá először, de nem tetszett neki, 2x is felpróbáltuk :(
2012. júl. 10. 12:15
 19/28 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy elég jó anyaga van ennek a szájkosárnak, lyukasztógéppel csinálnék rá pár szép, szabályos lyukat :D mit gondoltok? persze a varratokra nem mennék rá.
2012. júl. 10. 12:17
 20/28 anonim válasza:
persze az jót tesz neki is
2012. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!