Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával 2 óra vonaton, + BKV?

Kutyával 2 óra vonaton, + BKV?

Figyelt kérdés

kutyusom nincs hozzászokva az utazáshoz, eddig csak akkor mentünk valahova, ha muszáj volt, pl. állatorvoshoz metróval.. ott eléggé félt szegény, de végülis kibírta.


szerdán 2 órát fogok vele vonatozni, és mire kiérek a keletibe mennem kell 2 villamossal - ezzel szerintem nem lesz gond, viszont a vonattól, meg a pályaudvaron levő rengeteg embertől parázok.


nektek milyen volt az első vonatút? mit tanácsoltok? mindent szívesen fogadok ezzel kapcsolatban


2012. júl. 10. 00:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
a szájkosarat mindenképp olyan szorosra húzd hogy véletlenül se tudja leszedni. Aztán ha már megszokta akkor rakhatod lazábbra. Egyébként nagyon aranyos kutyus :)
2012. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
köszi:))) már haladunk, rajtavan, beletörődött, inkább lefeküdt :D 10 percenként egyszer azért odakap a mancsával, akkor rászólok, hogy nem, és ha abbahagyja, én meg megdicsérem:)
2012. júl. 10. 14:14
 23/28 A kérdező kommentje:
[link] :D
2012. júl. 10. 14:31
 24/28 anonim válasza:
:D
2012. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
holnap vonattal megyünk a keletibe is - bemelegítésként. kb 10 perc lesz csak oda az út, azalatt megismerkedik a vonattal, utána pedig még a keletiben várunk majdnem fél órát. aztán ülünk az álló vonaton még 10 percet, addig a környezetet megszokja, és aztán indulunk. remélem, így nem lesz gond.
2012. júl. 10. 16:48
 26/28 A kérdező kommentje:
minden rendben ment :) élvezte az utat végig, lesett ki az ablakon, nem félt, vidám volt. szájkosarat csak mutatóba vittem, 100ezer fok volt, úgy lihegett a kutya a szájkosár alatt, hogy majdnem megfulladt, csak mi voltunk szinte abban a vagonban, ezért levettem róla, kérdeztem a kallert, hogy gáz-e, mondta hogy őt nem érdekli :D így nem tettem rá. :)
2012. júl. 13. 23:50
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát ennek örülök :)
2012. júl. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
hát én is :D ma jöttünk haza, de mostmeg már be akarta járni az egész vonatot, nem akart a fenekén maradni. végig csóválta a farkát :)) ez nagyon szuper, többet fogok vele utazni :D köszi mindenkinek a segítséget!
2012. júl. 17. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!