Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az igaz, hogy nem aludhatok a...

Az igaz, hogy nem aludhatok a kutyával ha kullancs, bolha nyakörv van rajta?

Figyelt kérdés

panelba lakok , egyik ismerősöm mondta,hogy az nem egészséges,hogy vegyszeres nyakörv van a kutyán és úgy aludna velem egy ágyba..2 kistestű kutyánk van,csak lábamnál alszanak,de amióta meleg van a földön alszanak

szóval a fejemhez sose jönnek..

viszont a nyakörv olcsóbb lenne mint a csepp..


2012. júl. 5. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha van rajtuk bolha nyakörv akkor nem éppen szerencsés ha úgy alszol velük egy ágyban.
2012. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van pár nyakörv, ahol írják is, ha lehet ne aludjon ágyban a kutya. Mi ettől függetlenül beengedjük. Nem gondolom, hogy az ágyban dől el a dolog, hiszen megsimogatod, adsz neki puszit is, hozzáérsz a nyakörvhöz is, akkor is rád kerül a vegyszerből.
2012. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Egy ágyban a kutyával?

Puszit adni neki???


Úristen, én ezt a férjemmel csinálom!

2012. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én a scalibor nyakörvre gondoltam


én nem szoktam puszilgatni,de sokat simogatom végül is akkor is ránk kerülne vegyszer..


Alexandra neked van Bulmasztiffod ha jól tudom :)

nem foglalja el az egész ágyat ?? :D

2012. júl. 5. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

De :D

Úgyhogy amikor lefekszünk, akkor megy szépen ő is helyére, hajnalban viszont beoson, odakuporodik a lábunkhoz, olyan picire összegömbölyödik, amekkorára csak tud. Nyugtázzuk, hogy oké, elférünk :D Pár órával később viszont arra kelünk, hogy férjem az egyik szélén, én a másikon, a kutya pedig nyújtott lábbal közöttünk :D

2012. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként 180x200-as ágyunk van + 20 cm-es körben a szegély :)
2012. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
két kutyám van, egy ágyban alszunk, mindkettőn van scalibor, semmi bajom. egy leirásban azt olvastam, akkor lehetne csak baja az embernek tőle, ha egész nap azt nyalogatnánk, mert annyira kicsi a koncentrációja a szernek, főleg egy ember testtömegéhez kéest. Egy gumicukorban vagy a kólában szerintem több káros, rákkeltő anyag van, mint egy ilyen nyakörvben, és azokat megesszük/megisszuk.
2012. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de fura, hogy velük alhattok, és szívesen aludnék a kutyámmal, vagy legalább csak a kanapén csendespihenőzni, ilyesmi, de a párom hallani se akar róla, hogy beengedjük :(
2012. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Alexandra : szüleimnek is akkora ágyuk van csak nincs szegélye, szóval eltudom képzelni a dolgot :D

biztos ölebnek képzeli magát :D



régebben volt vmi bolha írtós nyakörv rajtuk ,akkor ez meg se fordult a fejemben ,hogy káros lenne rám nézve,de az mondjuk egy olcsó s.zar volt..

2012. júl. 6. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!