Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Hogy lehetnek ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Találtunk egy kutyust és úgy néz ki hogy megtartjuk de azért még körbe néztünk máshol is és vittük őt is nem e ismeri fel valaki. Erre az egyik házból kijön egy nő és finoman közölte velünk hogy vigyük innen azt a büdös,retkes dögöt mert zavarja a kutyáját és ha nem visszük el kiengedi a kutyáját és esküszik rá hogy szét tépeti vele a kicsit.

Inkább elmentünk az utca másik végére és ott is megkérdeztünk pár embert de akkor láttuk hogy az a nő pórázon hozza kifele a kutyáját /alig tudott parancsolni neki/ és még valamiket ordibált de azt már nem értettem.

Mi meg gyorsan elkezdtünk futni mert a kutya nagyon húzta felénk és féltünk hogy elengedi.

Hogy lehet ilyen egy ember?


2012. júl. 10. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.De utálatosak!!!
2012. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére az ilyeneknek csak a szájuk nagy. Valószínűleg úgy sem uszította volna rátok a kutyát, mert sok százezres bírságra és perek sorára számíthatna.
2012. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És ez a nyanya elfelejtette, hogy az állatkínzásért büntetés jár?

Annyira, de annyira fel vagyok háborodva, hogy leírni sem tudom, mit érzek. Gyűlölöm az ilyen embereket!!

Ha ez a hölgy tényleg a fejébe vette, hogy megöleti az ártatlan kiskutyát, akkor jobb lesz, ha gyűjtötök valami bizonyítékot róla, mert ez tűrhetetlen! A mai Metropol újságban is ezt javasolta egy illető a macskakedvelő hölgynek, hogy gyűjtsön bizonyítékokat a környékről, mert gyakran bántalmazzák, megölik a cicáit.

2012. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

Én sem hiszem hogy ránk engedte volna de olyan fejet vágott annyira megijedtem majdnem elejtettem a kutyust is.

2012. júl. 10. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy lehet ilyen,nincs jobb dolga..nem értem én se.

Elmentek megkérdezni,hogy esetleg nem ismeri,nem az övé és ilyet mond..Miért??!! Érthetetlnek az ilyen emberek..

2012. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 VBeata81 ***** válasza:
Legközelebb kapd elő a mobilod, és vedd videóra a fenyegetőzését. Az már bizonyíték. Mondd meg neki, ha ő vagy a kutyája akár csak sandán néz rátok, a felvétel megy a rendőrségre.
2012. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát vannak ilyen emberek, viszont az sem kellemes, ha egy kutya hosszú percekig álldogál a ház előtt, és kiidegeli a kerti kutyákat... Ja és képes az ilyen tényleg rádengedni, velem is volt ilyen, pedig én csak gyorsan végigmentem az utcán a kutyámmal.
2012. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem álldogáltunk s kutyussal végig az ölemben volt és amikor megszólt a szomszédhoz is becsengettünk de az a kutya csak egyre jobban ugatott...Telefon sajnos nem volt nálam.

Köszönöm a válaszokat!!

2012. júl. 11. 08:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ismeri a kutyát, annyit mond nem tudja kié 1 perc sincs, a saját kutyájára meg rászól a néni ,hogy csönd ti meg elmentek. Nem egyszerűbb?! Mint mindenből problémát csinálni, de hát sajnos vannak ilyen emberek, kérdező ne törödj vele, gondolom többet úgyse mentek oda :)
2012. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi!!

nem is megyek arra többet.

2012. júl. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!