Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát tenyésztek, de még nem...

Kutyát tenyésztek, de még nem voltam kiállításon külföldön, szerintetek ez mennyire rontja a kennelem hírnevét?

Figyelt kérdés
Itthon nem nagyon van olyan kiállítás amit kihagyok de nem merek kimenni külföldre vmi miatt...szerintetek sokat számít vagy nem vesz le a kennel értékéből a külföldre továbbtenyésztésre szánt kutyák elvihetőségének szempontjából?
2012. júl. 12. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
persze... ez olyan mint a modelkedés.. a magyarország szépségkirálynője cimet megnyered, még nem biztos hogy egy külföldi modell ügynökség felfgyel rád... azonban ha miss universe vagy miss world vagy...
2012. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A komoly tenyésztő kölföldön is kiállít. A nemzetközi minősítés nagyon fontos. Menj először közelebbi országba.
2012. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerik meg külföldön a kutyáidat, szerinted mi alapján vennének kölyköt tőled?
2012. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De igen. Szerintem fontos, ha külföldre is adnál el kiskutyát. Vagy ha oolyan külföldi kannal fedeztetnél, hogy nagyon megválogatják a szukát. Vagy hogy egy külföldi a te kanodat válassza, ahonnan esetleg első választású kiskutyát ígérnének.

Egyébként én úgy látom, mint kiskutya vásárlás előtt álló személy, hogy akik széles körben állítanak ki külföldön is,, azoknak az áruk magasabb, úgyhogy én nem bánom, hogy nem mindenki jár külföldre a kutyáival. De ez a másik oldal nézőpontja, nem a tenyésztőé.

2012. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, nem kifejezetten a hobbi itthoni tartókra specializálódok, hanem a vérvonal külföldre vitelére továbbtenyésztésre...
2012. júl. 12. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a kennel neve biztos van weboldal róla linket küldj be. Köszi
2012. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon extrának kell lennie a kutyáidnak, hogy a külföldiek felfigyeljenek rá. És nem is elég egy.két kiállításon részt venni. Nagyon sok helyen ott kell lenned, lehetőleg a dobogón.
2012. júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minél több helyen mutatod be a kutyáid, annál nagyobb hirnévre teszel szert. Pl. a szomszédos országokba miért nem mész el? Szerbiában kimondott jó hangulatú kiállitások vannak, és némelyik a határtól 20-30- km-re, vagy Szlovákia, Románia. Ha egyedül nem mersz nekivágni, az itthoni kiállitók között biztosan vannak ismerőseid, társulj be valakihez:)
2012. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy melyik kennel a tiéd, hátha tudok segíteni.
2012. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!