Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? 11 éves német...

Mit tegyek? 11 éves német juhász kutyám nem nagyon akarja elfogadni a 7 hetes labradoromat.

Figyelt kérdés

mit csináljak annak érdekében hogy német juhászom elfogadja a kicsit? ha már csak a közelében van morog rá.

Nagyon félek töle hogy odakap neki és megöli.

Bármi ötlet van szívesen fogadom.


2009. júl. 12. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nehéz ügy, ugyanis már idős kutyáról van szó. Talán ha egyszerre foglalkoznál velük, mutatva, hogy semelyiket sem szereted jobban a másiknál. ha mindkettő fiatal lenne, úgy lehetne összeszoktatni.

én úgy szoktattam össze egy 7 és egy egy éves kutyát, hogy amikor az idősebb,nagyobb morgott rá, fenyítően hatottam, hogy ezt nem szabad. már megszokták egymást.

2009. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg úgy közelvinni hozzá hogy megfogod a németjuhászodat és úgy viszed oda a kicsit h megszagolhassa,am csak egy darabig lesz ilyen vele mert még érzi rajta máskutya szagát és idegen neki de lassan összeszoknak am engedd hozzá közel de úgy h ottvagy mert ha sose engeded a közelébe annál nehezebben szoknak össze,ha morog kiabálj rá v gyengébben üss a fejére(úgy h nefájjon neki de vegye észre h ezt nemcsinálhatja tovább)

ne agódj ez természetes:D

2009. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem lesz nagy gond ezzel, megfogja szokni egy idő múlva, és szerintem ha rámorog akkor mondd meg neki hogy nemszabad jól szidd le!csak ne kivételezz mert attól is lehet gond! de megfogja szerintem szokni az én kiskutyám se szerette eleinte a befogadott kiskutyánkat de mostmár nem bír meglenni nélküle!!
2009. júl. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy morog rá. Azt jelzi a kicsinek, ne gyere közelebb!!!

Szép lassan, fokozatosan mindig felügyelettel legyenek együtt 5-10 percet, majd fél órát.

A nagyot is és a kicsit is határozottan kormányozd, ne hagyd, hogy a nagy nagyon durva legyen, a kicsinek meg azt ne hagyd, hogy "szemtelenkedjen".

2009. júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!