Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy angol cocker 7 éves...

Van egy angol cocker 7 éves spániel kisfiú kutyusunk. Kb.2 hete elkezdett köhögni és a köhögése öklöndözésbe fulik. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Kópete nincs.Ugyanúgy viselkedik,mint eddig/játszik,szaladgál,rendetlenkedik,eszik,iszik/,mintha fel se venné a dolgot/.De minket gazdikat zavar a dolog,rossz nézni.Adtunk neki kamillateát,nem volt hajlandó meginni,még cumisüvegből sem.Adtunk neki 3 napon keresztül/aztán elfogyott/ Ambroxol köhögés csilapitó szirupot,de nem használt.Pár napja pedig csak akkor provokálja ezeket a jeleket,ha minket meglát.Mintha mondani akarna valamit,vagy jelezni akarna a köhögéssel.

#aranybarna cocker spániel #kisfiú kutyus #7 éves kutya
2012. júl. 15. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ma 19:35

No comment. Ilyen érveléssel nincs értelme szembeszállni.

Te összekevered a rokonszenv sántítást a köhögéssel.

2012. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

ismét a második levélirónak:köszönjük a jó kivánságodat.Reméljük a legjobbakat.

Szép estét neked!!!!

2012. júl. 15. 19:57
 13/17 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Az állatorvos sajnos valóban nem olcsó, de én a helyedben mindenképpen elvinném, nehogy nagyobb baja legyen. Egy ártatlannak tűnő köhögés is lehet nagyobb betegség jele. Egy kutya nem tud "direkt" köhögni, és ez nem az agyafúrtságától függ... Két cikket ajánlok figyelmedbe, ami hasznos lehet ebben a helyzetben:

[link]

[link]

Mielőbbi gyógyulást a kutyusnak!

2012. júl. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szia, én sem állok a toppon anyagilag, de amikor köhögött azonnal vittem orvoshoz. Nekünk akkor megfázás volt és vm ember gyógyszert kapott rá, ha jól emlékszem Augmentint és gyorsan rendbe hozta. A szívét is megnézte EKG-val, de szerencsére a kisebbik baj volt. Szerintem ne hagyd köhögni, akkor se, ha "nincs a halálán a kutyus" - még jó - neked se lenne jó, ha hagynának egy tüdőgyulladással szenvedni. A legjobbakat a kutyinak!
2012. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13/14-nek:Köszi a tanácsot,majd összeszedem magam egy kicsit anyagilag és elviszem dokihoz.Köszönöm a kutyusom nevében is a jó kivánságokat.Szép napot!
2012. júl. 18. 12:52
 16/17 A kérdező kommentje:
13/15-nek.Megnéztem a linkeket.A második linket már én is olvastam valamelyik nap.Még nem próbáltam ki,mert most mézzel próbálkoztam és úgy vettem észre kicsit használt neki.De megpróbálom most a hagymás-cukros dolgot.Hátha segit.Köszike a tanácsokat.Szép napot!
2012. júl. 18. 13:00
 17/17 anonim ***** válasza:
az én kutyusomnak is volt kennel köhögése és nagyon megilyedtem ezért kihívtam a dokit és ő adott neki nagyon erős gyógyszert és ha az nincs nyekk lett volna :(
2013. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!