Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti inkább a pörgősebb, játékos...

Ti inkább a pörgősebb, játékosabb kutyákat szeretitek jobban vagy a nyugodtabb, lustácskábbakat?

Figyelt kérdés

Ha van kedvenc fajtátok is azt is leírhatjátok.:)

Csak kíváncsi vagyok a "többség" melyik típust szereti jobban.


2012. júl. 15. 19:35
1 2
 11/18 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Mindenképpen a pörgős, játékos, sportos, élettel teli kutyákat szeretem, akikkel lehet sportolni, ŐV-zni, frisbeezni, bringázni és mindenféle hasznos-haszontalan dolgot tanulni :)

Azért a hétköznapokban, mikor nincs meló tudjanak nyugton feküdni egy kiadósabb mozgatás után.

Jelenlegi kutyám roti-nj keverék, bírja a napi 3-4 órás mozgatásokat, a sok gyakorlást és játékot. De itthon elalszik egész nap, kimondottan nem hiányolja a mozgást, max. házat őriz :D Mivel tegnap pl egész nap mentünk, ma a reggeli eü-i sétát kivéve egész nap csak aludt a kertben

2012. júl. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2012. júl. 15. 22:45
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Pörgős, játékos, leginkább egy dobermann felelne meg az igényeimnek, de a kis keverékem is tökéletes.
2012. júl. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!
2012. júl. 16. 09:29
 15/18 anonim ***** válasza:
49%
Én a nyugisabb kutyájat szeretem, és főleg a nem ugatósakat. Szerintem ez az ember személyiségétől függ. Ezért jó, hogy ennyi fajta van, mindenki kiválaszthatja a neki megfelelőt.
2012. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Most pörgős kutyám van, nehéz hozzá alkalmazkodnom, mert igényelné a több sétát, játékot. Szóval inkább nyugodtabb, de a mostani pörgős ebemet is imádom, habár rossz, mint az ördög :D


Következő kutyának mindenképpen olyat szeretnék, ami kistestű, és csak annyira pörgős, hogy napi 1 séta, plusz sok játék az udvaron, na meg a tanítás lefárasztja.

2012. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2012. júl. 16. 15:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Munkakutyákat, abszolút
2020. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!