Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának lehet sajtot,...

A kutyának lehet sajtot, répát. Stb. adni? És miket?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves tacsim, és nem tudom, hogy mit adjak neki.., nagyon szereti az olvadós cukrot (igaz még csak 1-2x adtam neki.) a túrórudit, és múltkor a nyalókámat is elnyalta, amikor leejtettem a a földre. :D Mit lehetne neki adni, és mennyit/milyen gyakran?
2012. júl. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

sajt,répa az mehet, az alma is..


cukrot,csokit, azt ne adj neki!! túrórudit csoki nélkül adhatsz neki..

2012. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutyák szeretnek nasizni, tapasztalat, mert nekem is van, általában mindent megesznek, de az alapján amiket leírtál szerintem kicsit túlzásba viszed az édességek adagolását. Néha néha adhatsz neki csokit, kekszet, de én a kutyámnak (akit Kaktusznak hívnak :D) nem adnék cukorkát vagy nyalókát. Mellesleg ami nem ízlik neki azt otthagyja. Az én kutyám pl. ki nem állhatja a banánt. :D
2012. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A sajtot megyek ki is próbálom, úgyis most ismerkedik az új cicánkkal, de jól kijönnek :)
2012. júl. 16. 14:31
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Maxitabi ***** válasza:

A cukor, csoki akár "halálos" is lehet-főleg kisebb testű kutyának.Tilos!! Még tápban sem szabadna lennie a cukornak...

A répa szuper, más zöldség is jó, ha megeszi, az alma szintén és minden gyümölcs, amit szeret. Ezekből nasinak adhatsz. Sajtot is, de ne fűszereset, túró az szuper-minden nélkül!!!, kefír, natúr joghurt szintén. Hagyma, fokhagyma, dió, mogyoró, mandula, avokádó, paprika - ezek nem.

2012. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :) Sajtot adtam neki azt falta a kismacsekkal együtt :)
2012. júl. 16. 16:11
 7/8 anonim válasza:
Mindkettőt adhatsz neki.De a csokit mellőzd.Amúgy hozzá teszem az én kutyám imádja a répát
2012. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindkettőt adhatsz neki.De a csokit mellőzd.Amúgy hozzá teszem az én kutyusom imádja a répát.
2012. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!