Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a jobb egy...

Szerintetek mi a jobb egy kutyának? Táp vagy házikoszt?

Figyelt kérdés
Ez most csak elméleti kérdés.Legjobb minőségű táp vagy ha külön van főzve a kutyának hús, rizs stb. ?

2012. júl. 14. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a BARF alapján etetem a kutyáimat. Szerintem ez a legjobb. De kinek mi vált be... Mindenkinek az jó ami be vállt!
2012. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igazából jobb ha főzöl a kutyádra, de viszont akkor utána kell nézni ,hogy mik legyenek az életébe, én is akartam külön főzni,de sokkal macerásabb,több idő és még drágább is!!


én a minőségi táp mellett döntöttem,lehet,hogy kényelmes,de olcsóbbra jövök ki :)

2012. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném akkor tudatosan összeállított BARF étrend szerint etetném, de az utazások alatt maradna a táp.

Mivel nincs a közelben megfizethető, normális húsforrás így maradunk a jó minőségű tápnál.

2012. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Reggelire táp (Orijen) vacsorára pedig főzök neki.
2012. júl. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ.
2012. júl. 16. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!