Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni Taste Of...

Bejnisz kérdése:

Tudnátok segíteni Taste Of The Wild valamint Orijen tápokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudjátok esetleg mennyi glükozamin, valamint kondroitin tartalma van a Taste Of The Wild tápoknak?

Mert hiába kerestem, erről sajnos sehol sem találtam infót.

Nagy testü kutyusról van szó, azért tartom ezt ennyire lényegesnek.

Ill arról tudnátok írni, hogy a fennt említett tápnak, valamint az Orijennek mekkorák a szemcséi az Acanához képest?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2012. júl. 16. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

:) rákerestem Neten, és bemásoltam. :)



Labradorunk van. Egy viszonylag ismeretlen táppal etetünk, Canun a neve. Több webshopnál már láttam (tápfutáron tuti), de én kutyasuliban szoktam venni kicsiny falunkban. :)


Kölyökkorában Orijennel etettünk, elég sokáig, de mivel tök hülye voltam a kutyatápokhoz, nem tudtam, hogy az gond, hogy szegény rendszeresen fosik (már bocsánat), és iszonyú büdöset ereget ki magából. Ráadásul ha dolgát végezte a kert végében, már méterekről lehetett érezni a bűzt. Sajnálom, hogy tapasztalatlan voltam még akkor. Ez a táp nem gabonamentes, de látom, hogy jó a kutyámnak és mások kutyáinak is, akik a kutyasuliban még ezzel etetnek. Véleményem szerint egy nagyon jó reklámfogást csinált valaki akkor, amikor kitalálta, hogy a gabona csúnya rossz gonosz a kutya számára. Érdekes, hogy javarészt a bizonyos tápforgalmazók/gyártók oldalain olvasod ezeket az okosságokat arról, hogy gabonamentes táp kell a jószágnak. Csak ott nekem hiteltelenné válik a dolog, amikor egy tápforgalmazó gabonamentest és nem gabonamentest is árul egyszerre, és az egyiknél konkrétan kijelenti, hogy a kutya húsevő és rossz neki a gabona.... (lásd Acana, Orijen).

Félreértés ne essék, megvenném neki a csúcsszupernek hirdetett eledelt, ha jót tett volna a kutyámnak. De van még sok hasonló jó táp, úgy tudom, a Brit is elég jó. Én nem próbáltam, mert nekünk bevált, ami most van.


Remélem sikerül megtalálnod Neked is a számotokra megfelelőt! :)

2012. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nemtom mennyit számít ez már, de én is találtam, és szeretném megosztani :) [link]
2013. okt. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért nem az Acana large breeddel etettél/etetsz? Az biztos nagyobb szemű is és sok a nagy testűeknek való adalék is benne, amit kerestél. Gondolom, az általános felnőtt tápok mind kisebb szemcsések, mert kisebb és nagyobb kutyáknak is való. A pici kutyáknak meg nem jó a túl nagy szemű, mert nehezen eszik. Én a kis testű kutyámnak most Taste of the Wilde-ot rendeltem, remélem, elégedettek leszünk vele... Bár nincs kifejezetten kis testűnek való, se érzékeny bőrűnek, vagy hosszú szőrűnek...
2015. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!