Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lenne nekem az...

Milyen fajta lenne nekem az ideális?

Figyelt kérdés
Itthon könnyen kiképezhető legyen,benti-kinti tartással,rövidszőrű kutyát szeretnék.Közepes nagy termetűt.Sétálni 1 nap max 4 órát tudom vinni(nem egyszerre)Elöre köszi a válaszokat.
2009. júl. 13. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Menhelyen olyat talalsz ami az elvarasaidnak megfelelo. Tele van okos, szep halas kutyakkal. legysziiiiii onnan!!!!!
2009. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a mudi jó választás lenne. A szőre nem éppen a legrövidebb de nincs vele sok gond nem kell fésülgetni állandóan csak vedléskor. Nem eszik sokat, okos és nem utolsó sorban magyar.

Vagy lehetne akár magyar vizsla is, mivel rövidszőrűt szeretnél ezért a rövidszőrű :D (mert van drótszőrű is).

2009. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Dalmata, Rhodesian Ridgeback, bullterrier, amstaff, pitbull, (bár ezt a 3-at első kutyásnak nem ajánlom, főleg a bullt nem), cane corso, kopók (pl. erdélyi), bullmasztiff, dobermann, erdélyi kopó, közép schnauzer (középhosszú a szőre), agár...stb. sok kutyafajta van, ezen az oldalt keresgélj! és ami a te életvitelednek is megfelel azt a fajtát válaszd! de ha több infót adsz akkor talán többet tudnánk segíteni. ha pörögsz akkor terrier, dalmata a neked való, viszont ha kevésbé akkor inkább mackósabb, lomhább, szélesebb fajta kutyát válassz

2009. júl. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Labrador retriever. Nekem is az van!

A Collie-k után a legokosabb fajta. Nagyon optimista, boldog, örökké farokcsóva. Könnyen tanítható. Az enyémet 9 hetesen hoztuk el, és négy hónapos korára, amikor elkezdtük a kutyasulit, már tökéletesen maradt helyben 8-10 percekig is. Feküdt, ült, lábnál követett. Hihetetlenül okos, és a problémamegoldó képessége sem hétköznapi.

Szerintem ideális választás lenne.

2009. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A rövidszőrű németjuhász!!
2009. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne a feladata?
2009. júl. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
retriverek azoknak akik jól letudják mozgatni!!! futás, bicajozás, !!úszás!!
2009. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyar vizsla!!!!!!!

:DDNagyon aranyos:)

2009. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!