Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti tartotok koplaló napot?

Ti tartotok koplaló napot?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja nincs értelme.Miért nincs?Van aki szerint hasznos.Miért hasznos?Ti szerintetek van értelme?És miért?

Ti tartotok?


2012. júl. 17. 14:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csak ha neveletlenkedik, és nem eszi meg a kaját amit elé rakok. Akkor az aznapi vacsija ugrott. De ez elég ritkán fordul elő.
2012. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nem tartok..

nem látom értelmét én sem,hogy tartsak ilyen napot..

az esti kajálást alig bírják kivárni,nem hogy szegényekkel kicsesszek és nem kapnak semmit, amikor esznek füvet akkor nem szokták kívánni a kaját..de másnap majd meg vesznek ,a kajájért :)

2012. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tartok.Lehet hülye felfogás,de én úgy vagyok vele,a kutyáim várják az ételt,minden este,a szokott időpontban-és elég nagy,,meglepi",vagyis csalódás lenne nekik,ha mégsem kapnának.Nem hiszem,hogy a,,heti egy"rendszert meg tudnák jegyezni,mikorra is esik az adott nap,így ebből kifolyólag nem lenne valami jó érzés nekik,hogy sosem tudják biztosan,aznap kapnak-e enni vagy sem.(Ráadásul mindhárman olyan haspókok,hogy már fél órával etetés előtt az ajtóban tobzódnak,hogy aztán fél pillanat alatt befalják az egészet-ha még egy napot rávárnék...Felennék a házat :D )
2012. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Jobb lenne a kutyának ha nem összevissza etetnéd, hanem a táplálási útmutató és a kutya tápanyag igénye szerint. Nem megtömni kell egy nap, aztán megkoplaltani, hanem egyenletesen normálisan etetni.

Nem is értem a logikád .. néha odavágsz valamennyit a kutyának enni, máskor meg minek egyen?

2012. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem tartok igaz koplalónapokat. Naponta 2x esznek és minden szerdán a reggeli elmarad.


"Jobb lenne a kutyának ha nem összevissza etetnéd, hanem a táplálási útmutató és a kutya tápanyag igénye szerint."


Én sem tartom be a tápon lévő etetési útmutatót. Ha valaki nem fajtatáppal etet akkor tök felesleges betartani. Mivel egy minden fajtának adható tápra pill. 40kg kutyához van írva x g. De ez az útmutató nem tudhatja a kutyád korát, egészségi állapotát, azt, hogy mennyire van "igénybe véve" és azt sem, hogy a te kutyád mennyit eszik meg az adott tápból mivel ez egyedenként eltérő lehet. Én kitapasztaltam a kutyáimnál, hogy melyiknek mennyit kell adni amivel jó kondiban van. Van egy mérőpoharam. És mindig ugyan annyit kapnak ennyi amennyi így kell ahogy így kitapasztaltam. Soha nem vettem figyelembe az etetési útmutatókat és tökéletes kondiban vannak. (amit írtam az fajtatápokra nem igazán vonatkozik!)

2012. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
pill. helyet pl. akartam írni...
2012. júl. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!