Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya nem élvezheti a...

A kutya nem élvezheti a szexet. Az én kutyám miért viselkedett akkor így?

Figyelt kérdés

Nem igazából szex, hanem a kutyának felállt, ezután pedig bebújt a kutyaházába és hason feküdve fel alá tolta magát amíg el nem élvezett.Bocsi hogyha van már ilyen kérdés, de én még nem kaptam erre normális választ.

És mielőtt még valaki esetleg kamunak hinné, nyugodjon meg, hogy nem az. :)


2012. júl. 17. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem maszturbálás volt (...), a párzó mozdulat a dominancia jele jelen esetben.
2012. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
a kutyák is élvezik
2012. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Még a hörcsögöm is maszturbál, konkrétan leszopja magát. Kétlem, hogy nála a dominancia jele lenne. :D
2012. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem biztos hogy a kan kutya élvezi,mikor elmegy. A nőstény már nem biztos,főleg az összeragadásnál egyik sem tűnik túl boldognak.
2012. júl. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tesztoszterontól meg kell szabadulni valahogy!

Nem az orgazmus miatt önkielégít, hanem a hormonok miatt!

A férfiak se az orgazmus miatt dugnak félre, amiatt nem kéne, hanem az ösztönök miatt.

Tehát az, hogy nem élvezi a szexet, mégis "lecsapolja" magát, teljesen összeegyeztethető, mivel nem igazán van köze a két dolognak egymáshoz.

2012. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még élvezheti, a kutya tudja csak ezt megmondani, de ő hallgat.Persze ki mit ért élvezeten.. Egy jó szarást is élvez az ember ha már nagyon feszíti :D
2012. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem az élvezet miatt csinálja. 3-as és 6-os :DDD
2012. júl. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!