Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik az erősebb,...

M3tal.m4ci kérdése:

Szerintetek melyik az erősebb, masszívabb, keményebb kutya? A pitbull vagy a rottweiler?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 19:18
1 2
 11/18 tigress válasza:

Jeeszusom, vagy e vagytok tévedve, vagy nálatok más kutyákathasználnak a kutyaviadalon... Amiket helytelen megrendezni, de nem hinném hogy Staffikat használnak, mert az nay és lomha állat, a pitbullhoz képest.

A pittbull igenis külön létező fajta, masszív, és rettentő kitartó, harcban gyorsabb mit nagytestű társai, és szerintem simán széttrancsírozna egy rottit. Ha elég képzett. Mert láttam már lapulós nyuszifül plüsbébi pittbullt is. Nagyon édi volt :D

2012. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Gábor54 válasza:

Konkrét eset: jugoszláv pitbullom volt, természetesen félcentis acélcsatos széles bőrnyakörv, póráz stb. A tulsó oldalon jött egy roti, szintén pórázon, de idős gazdival. Már elhaladtunk egymás "magasságában", amikor a roti gondolt egyet, mordult, visszafordult, és átrántotta az úttest közepére a gazdiját. Az én pitem pördült, rántott, bár számítottam rá, ő is, hogy én számítani fogok, akkora elővel lendült helyből, hogy namég - és simán elkapta a roti orrát. Merthogy alapból azt szokta... Az cél csat kinyílt... A gazdi gyenge volt, de nem hülye. Fekszik-maradot parancsolt a rotinak, az vinnyogva a fájdalomtól engedelmeskedett, s mivel mozdulatlanná vált, az én pitem azonnal elengedte, és leült, várta, h. megmozduljon...

Az én pitem alapból családcntrikus volt, a többi kutyával sem igen törődött, azok viszont visítottak, ha meglátták, és őrjöngve rontottak neki - többnyire ők voltak póráz nélkül. Komplikáltabb esetben ilyenkor leoldottam az enyémet is... Még egy érdekesség: egyszer egy fekete német juhász rontott ránk - lazán közéjük raktam a mancsomat. Az én kutyám belém nyilván nem harapott, de a németjuhász se - az mindenáron a kutyámat akarta elérni, de a mozgó kezem miatt nem tudta... Ezt addig játszottam vele, amíg a gazdi oda nem ért... Röviden: a pit okosabb, gyorsabb, masszívabb, keményebb kutya ember és másik kutya ellen egyaránt. A roti - főleg az itthoni beltenyésztés miatt! - "butább", kezelhetetlenebb, adott esetben emiatt veszélyesebb is.

2012. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Fugg a nevelestol. En ismerek pitbullt aminek nagyon aranyos termeszete van, de a szomszedunkban van egy menhelyi roti, es mikor eloszor talalkoztam vele, akkor is megnyalt.
2012. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
nekem van ez is az is.mègis a pitbult ajànlom mivel massziv kutya .habàr a roti eròsebb de tulvan tenyèsztve.
2012. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:D nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát ^^ tényleg érdekes válaszokat kaptam, nem is hittem volna hogy ilyen sokan ide írnak és hogy tényleg értelmes emberek... szóval még 1x nagyon köszönöm mindenkinek :DDD
2012. júl. 28. 12:13
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az elöbbi de mind2 ocsmány.
2012. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hat nyilvan a pit nincs kedvem mar leirni hogy mennyi elonye van ....
2018. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Rottweiler..lemérték melyikük harap erősebbet..egyértelműen a roti..arról nem is beszélve, hogy szebb, nagyobb és okosabb..
2019. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!