Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért hiszik minden korcsra...

Mért hiszik minden korcsra hogy pitbull?

Figyelt kérdés
Haveromnál voltam azt mondja nézzem meg a pitbullját hát ahogy láttam azt a kutyát.....majdnem sírtam.....És sokan képesek a korcs kutyájukkal feszíteni az utcán és ha valaki megkérdi milyen kutya akkor arra rávágja hogy pitbull már idegesít hogy aki meg vesz egy normális pitbullt tenyésztőtől azt mondják rá hogy milyen kutya ez....mert amit láttam nagyobb volt meg hülyeségek...Égetik ezt a fajtát de így van a rottweiler meg a német juhászal is .

2012. ápr. 1. 18:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
67%
Állatszerető ember nem mondja egy kutyára hogy "korcs" ... keverék.
2012. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Mert nem értenek a kutyákhoz, a médiában meg minden pit bull. 10-ből 9 embernek a dogo argentino, presa canario, amerikai bulldog, cane corso, ca de bou, de még a bullterrier is pitbull.
2012. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
és miért baj,ha valaki azt mondja a kutyájára,hogy pitbull? Téged ez miben érint??Nem hiszem hogy erkölcsileg vagy anyagilag megrontanának vele.Akkor nyugodtan mondhatja rá..nem igaz??Engem messze nem érdekel,hogy ki minek nevezi a kutyáját.Ha szép,megdicsérem.ennyi.
2012. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De figyel valaki megveszi tenyésztőtől én....valaki meg a keverék kutyájára azt mondja pitbull és égeti vele lefele a fajtát ez olyan amikor egy német juhász rottweiler keverékre azt mondják rottweiler és látszik hogy keverék és azt mondják utána ha látnak egy fajtatiszta rottweilert hogy hát ez alacsonyabb mint amilyet láttam mert egy korcs kutyához hasonlítsák............
2012. ápr. 1. 18:45
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

"És sokan képesek a korcs kutyájukkal feszíteni az utcán"

Ember... veled valami nagyon nagy baj van. A kutya nem arra van, hogy 'feszítsél' vele...

2012. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Te vagy az Lajos?
2012. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
milyen lajosról beszélsz?
2012. ápr. 1. 18:51
 8/33 anonim ***** válasza:

Csak te problémázol vele szerintem.Én nem fogok lenézni egyik kutyát sem,mert esetleg keverék és mégis pitbullt mondanak rá.Ha látom,hogy keverék,akkor ha érdekli akkor simán megmondom hogy "azért látok benne bulldogot is" de ettől még ugyanolyan aranyos kutya marad.

Azt,hogy te tenyésztőtől megveszed,az neked ad jó pontot,hiszen te pontosan tudod,hogy fajtatiszta kutyád van.Hogy másnak milyen,az ne érdekeljen téged.Nem lesz egyik fajta sem megalázva tőle..

2012. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Mert nekem van pitbullom tenyésztőtől vetem........és azt mondják hogy szép de kicsi 45 cm hol kicsi?? egy pitbullnak?

És amikor kérdem mért hiszed azt hogy kicsi mert láttam egyet biztos volt vagy 60cm

2012. ápr. 1. 18:54
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked díszpited van, ennyi erővel az igazi game pitesek is hőböröghetnének, hogy a szobakutyáddal feszítesz az utcán :)
2012. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!