Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az a bichon havanesem újabban...

Az a bichon havanesem újabban csirkét lop a szomszédból. Hogy tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

a múltkor áthozott egy vele egyméretű csirkét, amit ugye meg is fojtott. Sajnos az a kb 50 méteres kerítés vadkerítés, tehát nagy lukú, simán átfér rajta. A kerítés a szomszéd tulajdona, neki kéne megcsinálni hogy ne férjen át.

a lényeg a lényeg, hogy tudnám leszoktatni erről??

Imád kint lenni, nem lehet a lakásba egész nap, mi se lehetünk a nyomába.

De tök vicces, hogy a kis apróság ilyen dolgokra képes :D



#havenese #csirke gyilkos
2012. júl. 17. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*Pontosítok: bármelyik vadász kutyát le lehet arról tiltani, stb., hogy engedély nélkül fogjon meg préda állatot.
2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
a lehető legjobb a kapcsolatunk
2012. júl. 17. 21:05
 13/19 anonim ***** válasza:
Én megcsinálnám azt, hogy a kerítésre rászabnék sűrű lyukú drótot pluszba, mint amit a házaknál láthatsz, hogy ne dugja ki a fejét a kutya, csibedróttal berakják. Ilyet kellene ráerősíteni neked is, te ebed, ne menjen a más kertjébe. Guriga drót nem olyan vészes.
2012. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 VBeata81 ***** válasza:
A szomszédod, és a csirkéi biztos nem találták viccesnek. Ahogy a többiek írták, a te kutyád, a te felelősséged, és jobb, ha hamar teszel val amit, mielőtt a szomszédod tesz! Cseréljétek ki a kerítést, vagy húzzatok fel mellé egy másikat.
2012. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
a szomszéd nem tudja hogy a mi kutyánk volt. Rendszeresen jár oda egy nyest. Multkor 9 tyúkot vitt el egy éjszaka....
2012. júl. 17. 21:47
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

220 voltot kell vezetni a keritésbe, és ha a kutya hozzáér, akor nem lop több cdirkét, hanem meghal hejette.

és nevezd el a kutyádat bugrinak.

2012. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is a dróthálót javaslom, mi is azt raktunk a kovácsoltvas kerítésre, hogy ne férjen ki a kutya a réseken.
2012. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17%
Azt a nézetet nem osztom, hogy a rossz kapcsolat miatt szökik át a kutya a szomszédba. Amit leírtál eddig, abból számomra az derült ki, hogy nagyon is szeretitek és mindent szabad neki. Az viszont igaz, hogy minden kutya tanítható. Szánj rá egy kis időt, hogy megértesd vele, nem szabad átmennie. Ez nem könnyű feladat, de kellő határozottsággal, türelemmel és jutalomfalatokkal bármit el lehet érni egy kutyánál. (Egyébként szerintem is vicces, hogy egy havanese méretű kutya rettegésben tartja a szomszéd csirkeólat! Bár tény, hogy nem én vagyok a szomszéd...)
2012. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Húzz a kerítésre tyúkdrótot vagy sima drótot. Ez addig lesz csak neked is vicces, amíg egy kakas oda nem csap a kutyádnak. Csúnya sérüléseket tud okozni egy kakas csőrrel és sarkantyúval is. Volt kutyánk, amit kakas megcsípett a szeménél és elég sokáig kellett kezelni neki.
2012. júl. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!