Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett vele szerintetek?

Mi történhetett vele szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok részleteket, mert csak pár perce tudtam meg, de az unokatestvérem kis tacskóját ma megrúgta egy szemétláda pasas a nyakánál, utána sírt szegényke, bekakilt, bepisilt, és habzott a szája. Most vannak az állatorvosnál, nem tudom mikor érnek haza, úgyhogy gondoltam, hátha itt tudtok segíteni szóban, hogy mi történhetett a kutyussal, vagy hátha találkozott már valaki hasonló esettel. Aki tud segíteni a válaszával, annak előre is köszönöm.
2012. júl. 17. 20:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Úgy van, utolsó válaszoló! Mindenképpen fel lesz jelentve az a köcsög! Az egyébként is egy olyan része a lakótelepnek, ahol minden kutya el szokott lenni engedve. Ráadásul van egy állatvédős ismerősünk, aki már tud is az esetről, és tudjuk, hogy mi a keresztneve a pasasnak és, hogy melyik házban lakik. Könnyű lesz megtalálni. Mellesleg az állatorvos is azt mondta, hogy fel kell jelenteni az illetőt, és azóta azt is megtudtam, hogy szegény ártatlan kiskutya örökre epilepsziás marad :(:(!! Meg szakad a szívünk!
2012. júl. 17. 23:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert, hogy valóban büntetést kapjon az az ember.A kutyának meg talán gyógyszerrel szinten lehet majd tartani az állapotát. Ha perbe fogható az az ember, kérni kell pl a kutya orvosi költségeinek az állását is.
2012. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megteszünk mindent, hogy megbűnhődjön az az ember!
2012. júl. 18. 00:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Mamám kutyáját fejbe dobták egy kővel a kerítésükön belül, ő is epilepsziás rohamot kapott. Jelentsétek csak fel, nem csak a kutyát bántalmazta, hanem a unokatesódat is. 100 kg-os férfi ilyen kemény egy tacskóval meg a gazdájával, hát gratulálok. Szánalmas.
2012. júl. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ahogy mondod.. az ilyenek is börtönt érdemelnének vagy valami büntetést.
2012. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!