Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit jelent a furminátor?

Mennyit jelent a furminátor?

Figyelt kérdés
Vagy mit tesztek meg még annak érdekében hogy a kutyátok szőre ne legyen ott mindenhol?

2012. júl. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak van egy mentett kutyája,az olyan szinten vedlik hogy mindenhol szőr volt,naponta 3x porszívózás,az összes ruha tiszta szőr stb.

Vettünk aztán egy ilyen kefét:


[link]


hát jóval olcsóbb mint egy furminátor,de olyan hatásos is. Első alkalommal mikor kikeféltem vele,egy halom szőr lejött nagyon szépen,második alkalommal a fele,és most hétfőn már alig jött szőr belőle,még 1 csomó se jött ki belőle. Kb 80%-al megszűnt a szőrhullás és eddig csak 3 hetente 1x használtam rajta,igazi csodaszer:)

2012. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sokat, minden nap alaposan kifésülöm vele a kutyámat, szinte nincs is szőr a lakásban. Egyébként naponta felseprek és 3 naponta porszívózom, de ez így volt akkor is, amikor még nem tartottunk kutyát.
2012. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokat fésülöm és takarítok. És hozzá szoktam, hogy mindenütt ott van a szőre. :) Van furminatorunk is, de nem használom.
2012. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
CSAL AJÁNLANI TUDOM!!! NAGYON JÓ!!!!
2012. júl. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!