Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy menhelyi kutya azonnal...

Ha egy menhelyi kutya azonnal úgy üdvözül, mintha régóta ismerne, az az én kutyám, azt vigyem majd haza?

Figyelt kérdés
Egyelőre még csak egyszer voltam vele sétálni a menhely körül.

2012. júl. 18. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Persze! Vidd haza legalább megmentesz egy kutya életét:)

Ami után elment a kutyám 14évesen menhelyről örökbe fogadtam két kutyát és ha lenne lehetőségem még egyet hazahoznék:)

2012. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet, hogy mindenkit így üdvözöl és mindenkinek örül, ha foglalkozik vele, de ha a te szíved is megdobbant, akkor az a te kutyád!
2012. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Azt a kutyát vidd haza, aki minden szempontból legjobban megfelel az igényeidnek. Ez csak ilyen romantikus álmodozás, hogy az lesz a tökéletes kutya aki először odamegy hozzád. Butaság. 15 évre választasz kutyát. Ha kiderül, hogy nem iiletek össze akkor szívás van. Attól, hogy melyik kutya barátságos még nem jelenti azt, hogy illik is hozzád, csak azt hogy barátságos a jelleme. Az ilyen kutya nagy valószínűséggel mindenkivel barátságos.
2012. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből következik, hogy valószinűleg egy jó idegrendszerű nyitott kiskutya. Ha megszeretted, és jó vele együtt tölteni az időt, akkor IGEN:: Ő a TE kutyád:))))
2012. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma is ott jártam, megint úgy üdvözölt, mintha ezer éve ismerne, ugat, követ a kerítés mentén, sőt megcsókolta a kezemet. Nem egy szépség, soványka, de majd nálam kap bőven enni. Mindenki a szép kutyákat nézegeti, elfelejtik, hogy a szépség nem minden és a kutyus választ gazdát. A jövő héten elhozhatom, addig még megyek a menhelyre barátkozni vele.
2012. júl. 19. 19:11
 6/7 anonim ***** válasza:
ez jó hir:))))
2012. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma délután sétáltunk, nagyon barátságos, nyugodt, igazán jól nevelt kutyus. Persze a többi kutyát megugatja, morogni is tud rájuk, de ezt természetes. De legalább három-négy alkalom kell még a barátkozáshoz, azonnal nem lehet elvinni. Addig is megyek hozzá többször látogatóba.
2012. júl. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!