Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen módszereket ismertek...

Szilvi & Argos kérdése:

Milyen módszereket ismertek (még) fekvésből való felültetéshez?

Figyelt kérdés

Láb mellett fekvésből való teljes felülésre van ötletetek??? Játékos kézzel való segítséggel már próbáltam. Lábbal megpöccinteni a mellső lábait és erős testjelet adni próbáltam. Nem rég még nagyon szépen pattant fel, de újabban csak félig ül fel játékért-kajáért egyaránt.

Ma belenyúltam a dologba...pedig már elég régen nem nyúltam bele a munkába. Tehát kontaktpóráz bal kézbe, ül vezényszó, lábbal megpöcköltem a lábát, közben pici rántás felfele és MEGCSINÁLTA :))) szépen, gyorsan, teljesen :)

Vmi más módszert tudnátok ajánlani?



2012. júl. 18. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nagyon- nagyon finom jutifalat vált be. Nem sima táp, mégcsak nem is lecsókolbász, hanem rántott máj, lángolt kolbász, tehát valami nagyon extra. Illetve nem tudom klikkereztek-e, de azzal ezt gyönyörűen lehet formálni, hogy csak arra klikkelsz, ha elég gyorsan ül fel. Előbb- utóbb rájön a lényegre.


OFF: amúgy olvastam régebbi kérdésnél, hogy voltatok bh vizsgán, ha nem gond, priviben írnál nekem róla? Köszi.

2012. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Klikkerrel be lehet gyorsítani.
2012. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Ajánlatos úgy kezdeni, hogy először még csak előtte állsz, úgy neki is kényelmesebb. fekszik, ha nagyon nem megy akkor jutifalatot felfelé húzva felülteted. aztán amikor már jobban megy pár alkalom után, ez mehet akkor is, amikor melletted fekszik
2012. júl. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezeket már csináltuk, csináljuk. A gyorsasággal nincs baj, csak nem ül fel teljesen, hanem ilyen félig ülő, félig fekvő pózba :D de akkor csak az lesz, hogy közvetlen elé állok és megpöccintem a lábát, közben kézzel húzom fel kajával-játékkal, majd fokozatosan fordulok be mellé...türelmetlen vagyok :D muszáj lesz visszalépni a gyakorlásban

Köszi a válaszokat

2012. júl. 18. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ültetéskor mozdulj picit hátrafelé. Csak éppen a bal lábad mozdítsd meg.Ha megfelelően felül, mehet a klikk. Ha nem, akkor újra fektetés.
2012. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez milyen logikus és eszembe sem jutott :o

KÖSZÖNÖM :)) Holnap ki is próbálom

2012. júl. 18. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!