Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neten száraztápok rangsorát...

Neten száraztápok rangsorát (melyik a jobb) lehet találni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az accana és az orijen táp a legjobb, de utna nem tudom mi következik lejjebb a rangorba. Sajnos kutyám összeszedett pár hónapja egycsúnya bélgyulladást és diétán volt azóta nem tudtam visszaszoktatni sem az Orijenre sem az Accanára, mert valszeg. allergiás vmelyik összetevőjére. Nem tudom most melyikkel próbálkozzak. Az orvos ajánlotta az eukanubát, de én gondolkozok a royal caninon is(bár azt kissebb korában nem ette meg)A hill\'s-el ugyan ez a helyzet.Tudtok vmi rangsort?
2009. júl. 14. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Úgy tudom, az Acanának van valamilyen almás tápja. Miért nem próbálod ki azt? Allergiás kutyinak azt szokták ajánlani. Sensitive tápja is van sokfajta tápnak, az Eucanuba-nak, Royal Canin-nak, Hill's-nek is.

Ezek általában mind jó tápok. Ki erre, ki arra esküszik, rangsor nem igazán van. Üdv.

2009. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia

pro plan nak is van egy sensitív tápja ponnt érzékeny emésztésű/bélrendeszerű kutyáknak van.

2009. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!