Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hetes kiskutyákat mennyibe...

Pár hetes kiskutyákat mennyibe kerül elaltatni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Apukámnál lett 12 kiskutya, és valamit kellene csinálni velük. Mennyibe kerül az altatás? Gondolom nem annyi, mint egy felnőtt kutyánál. Vagy igen?

És mielőtt mondanátok, igen, felelőtlen volt, én kb tucatszor mondtam, hogy vigye el ivartalanításra, de hiába beszéltem neki. Most meg menhelyre akarja majd vinni őket. De oda nem fognak ennyi kutyát bevenni, így is telt ház van. :(


2012. júl. 19. 06:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
Igy pár hetesen embertelenség elaltatni a kiskutyákat. Rögtön születés után kellett volna. igy már nem is szabad. Inkább hirdetni, hirdetni, hátha lesznek jóérzésű emberek akik befogadják őket.
2012. júl. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De ha nem? Keverék kutyák, nem tudom, mennyi esély van rá.
2012. júl. 19. 07:07
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
Szörnyű,hogy ilyen emberek is vannak,most a te felőlőtlenségedért kell meghalniuk.. Erre csak azt tudom mondani,h az ilyeneknek ugyan ezt a sorsot kívánom.. Ez már felér egy állatkínzással.. Fényképezd le őket,rakd fel a netre,kérdezz embereket a településeden,hogy kell-e neki. Aztán meg kérd meg a szüleid,hogy ivartalanítsák,ha nem engedi,mert drága,akkor sporolj!! Sok szerencsét.
2012. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én azt is felajánlottam annak idején, hogy kifizetem, csak vigye el. De nem kell, úgysem lesz vemhes... Borzasztóan bosszant a dolog, és nagyon sajnálom a kicsiket.
2012. júl. 19. 07:28
 5/30 anonim ***** válasza:
26%
hirdess hogy 12 hetes keverékkutyák ingyen elviheök
2012. júl. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

"most a te felőlőtlenségedért kell meghalniuk" Fent írta, hogy az apukája nem vitte el ivartalanítani, pedig többször szólt neki! Akkor miért kell csesze....ni?

Figyu! Ha pár hetesek akkor még van esélyük hiába keverékek. Aranyosak, kis szörgombócok, milliószor többen keresnek kölyök kutyát mint felnöttet.

2012. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
bocs javitás :pár hetes kiskutyák ingyen elvihetők . előző voltam
2012. júl. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, hátha. Na de 12 nagyon sok, ennyinek biztosan nem sikerül gazdát találni. Pedig olyan helyes kis jószágok.
2012. júl. 19. 07:44
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
07.30 : De basszus egy házba élnek,olyan nincs,hogy nem tudják megbeszélni.És ha már kutyát vállalt,felelősséget kell vállalnia érte és az utódaiért.:))
2012. júl. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
3%
Elő voltam. 07.33*-nak szól.
2012. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!