Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit lehet tenni?...

Szerintetek mit lehet tenni? A kutyám szédelegve megy, a feje húz az egyik irányba kicsit, odatud jönni hozzám de látszódik hogy nagyon nincs jól.13 éves, teljesen olyan mint egy ittas ember, de nem ivott soha alkoholt.

Figyelt kérdés
Az orvos azt kérdezte nincs-e agyrázkódása, nem-e lett fejbe vágva, de zárt udvarunk van így ez kizárva. Kapott 2 injekciót is . Mintha el lenne zsibbadva az egyik fele a kutyának . Ez járhat a korával? Van esély rá hogy túléli?
2012. júl. 19. 07:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

"Első, mi lenne, ha normálisan elolvasnád a kérdést??? Egyből támadunk? Elolvassuk a nagybetűs részt és már írjuk is gyorsan a kioktatós dumát? Ha volt időd értelmetlen dolgokat válaszolni, akkor legyen időd normálisan végigolvasni a kérdezőt!"


Első vagyok!

Csak rákérdeztem a kérdezőtől, hogy az orvostól kérdezte-e, mit lehet tenni? És hogy erre az orvos mondott-e valamit.


Nem értem, mi bajod a hozzászólásommal, miben és hol támadtam a kérdezőt.

Talán neked is el kellene olvasnod tisztességgel a hozzászólásokat, és csak azután véleményt nyilvánítani.

Egyáltalán mi a fenének a másik hozzászólásáról a véleményedet megírni, arra senki nem kíváncsi! A kérdező kíváncsi a válaszodra, ha azzal kapcsolatban van valami értelmes mondanivalód. Az én hozzászólásomhoz pedig semmi közöd!

2012. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Az előbbit a 3-asnak szántam.
2012. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a mozgása mennyire koordinált????
2012. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

1.megütötte a fejét vagy mérgezés , de ezt hányás hiányában kizártuk.

2.Minden rendbe volt a kutyánál , tegnap előtt este rosszul lett egyik pillanatról a másikra.

A fülét még nem néztük , de az orvos sem talált semmit (fülét nem nézte)

3.Kullancs nem található benne, nem rendelt vissza.

13.Járni tud de támolyog.

2012. júl. 20. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!