Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes komolyan venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyan venni egy félig-meddig ittas ember érzelmeit?

Figyelt kérdés

Van egy srác (legyen X), aki borzasztóan tetszik, és sok jel utal arra, hogy én is neki, de nem lép semmit sem. Közben nagyon szeretne velem járni az egyik haverja (Y), és ez utóbbi srác szerint X tiszteletben tartja az ő szándékait. Én azonban Y-tól nem szeretnék semmit.

Lényeg a lényeg, egy bulin X egész este engem nézett, meg-megfogta a kezem beszélgetés közben, többször megkérdezte, hogy megölelhet-e, amivel egybekötve puszilgatni kezdett, dicsérgetett és itt meg is állt a "tudomány". Viszonoztam a közeledését, mert hihetetlenül jól esett, de ezen a ponton hirtelen lelépett valahova. Azóta se kép, se hang. Szerintetek mi akart ez lenni vagy mit tennétek a helyemben?

Bocsi, ha kuszára sikeredett a sztori...:)

20,L


2011. máj. 17. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az alkohol lebontja a gátlásokat, tehát amit ittasan tesz/mond az ember, az nagyon is őszinte
2011. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

így van!


mindig azt mondják, hogy részegen a legőszintébb az ember!

2011. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És amiatt tűnt el, mert szégyelli magát, hogy rádhajtott, mikor Y-nak szabad utat adott gyakorlatilag.
2011. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszi a srác, hogy nem lenne nálad esélye, így nem igazán mer lépni, a legjobb ha te lépsz.

21f

2011. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ittasan sem vallott szerelmet. Egyelőre felesleges bármit belemagyarázni.
2011. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, 19:40-es hozzászóló, éppen emiatt dilemmázom... nem kellene beleélnem magam, de annyira kétértelmű, amit tesz.
2011. máj. 17. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ittas állapotban az ember egy felfokozott érzelmi állapotba kerül, gátlások nélkül. Ennek sokszor semmi köze nincs az őszinteséghez, maximum annyira, hogy könnyebben kifecsegünk ilyenkor dolgokat.

Ha tényleg kíváncsi vagy, mit érez irántad a srác, inkább józan állapotában beszélj vele.

De ha amúgy is sok jel utal arra, hogy bejössz neki, akkor komoly az esély rá, hogy így is van.

2011. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!