Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért tényleg feljelenthetnek?

Ezért tényleg feljelenthetnek?

Figyelt kérdés

Mostanában a kutyám nagyfiúskodik. (parancs megtagadás meg ilyesmi)

Lent voltam a kutyával, póráz nélkül volt. 2x vagy 3x szóltam neki, hogy jöjjön ide. Nagyon bámult két kutyát. Nem jött, én oda mentem megfogtam a nyakörvét és a seggére csaptam egyet. Utána pedig elhúztam a másik irányba, hogy menjen. Ott a hátára fordítottam, és amíg nem nyugodott meg, addig megadó pózban kellett lennie. Utána mondtam, hogy mehetünk és mikor felállt arrébb toltam a lábammal onnan, mert pont láttam, hogy nagyon sok hangya van ott ( le is szedtem róla kettőt)


Erre a két kutyás nekem állt, hogy mért kell így bántani a kutyát, meg hogy felfognak jelenteni. Meg mért rugdosom a kutyát. Meg miért kínzom. Meg hogy mennyire fél a kutyám.

Persze, hogy fél mikor most szidtam le. A leszidást sokkal rosszabbul vette mint hogy rácsaptam a fenekére meg lenyomtam a földre.

2 perccel utána már semmi baja nem volt, szaladt előre...


Én meg mondtam, nyugodtan jelentsen fel azért, mert nevelem a kutyát. Magának is kéne nevelnie nem 15 évet letöltenie a kutyának egy 5 méteres flexin meg elengedni sem lehet.


Ennyiért most komolyan feljelenthetnek?


2012. júl. 19. 09:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha olyan agyatlanok , hogy feljelentsenek akkor is neked lesz igazad mert a kutyát meg kell nevelni :)
2012. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bocsi csak nem voltam itt.

A kutyám behívható, most 1 hete kezdte el. De ha ráhagyom és csak pórázzal mászkálok azt erősítem benne, hogy nem kell visszajönnie.

Igen az szabálytalan, hogy általában póráz nélkül van, de egyébként annyira nem foglalkoznak vele. Csak a téren engedem el, meg a kutya futtatón. Ha városba mászkálunk ugyan úgy pórázon van. Itt a téren is szoktak azért nem egy kutyát elengedni. Egyébként a téren három rendőr is lakik, egyik a mi lépcsőházunkban, másik a mellettünk lévőbe és még soha nem szóltak érte pedig mindig látják, hogy póráz nélkül viszem le. Tudják hogy jól nevelt és azonnal megáll ha rászólok és például jön egy kocsi.

Persze igen, ezért feljelenthetnének.

2012. júl. 19. 12:16
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem azért akartak feljelenteni, mert a neveletlen kis görcs nekemtámadt, mikor a kutyámat bringa mellett futtattam, és nem akart leállni. Majd leszálltam a bringáról, és ráordítottam, hogy 'takarodj el innen'. Erre én voltam minden aljas, mert megvédtem magam meg a kutyám:D Idióták az emberek.
2012. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha a többiek nem raknak rá pórázt, nem jelenti, hogy nem kell. Ha a többiek a kútba ugranak, ugrasz te is? Amúgy gondolj már bele külső szemmel, hogy néz ki, amikor egy 20 centis kutyát a földre nyomogatnak meg seggrepacsiznak.
2012. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha fel is jelentenek, akkor kb szembe röhögik őket a rendőrségen, amíg csak a valagára sózol neki, az nem gáz, a kutya alig érzi,max elgondolkodik azon, hogy valamit nem jól csinált. Én már láttam komoly veréseket, de a kutya gazdája azt mondta, hogy mind csak nevelő célzatú. Egy seggre verésbe még egy kutya sem halt bele.
2012. júl. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy néz már ki, mert kicsi meg cuki meg aranyos. De attól még nevelni kell, mert ugyanolyan makacs mint egy kaukázusi.
2012. aug. 5. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!