Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyám...

Mit tegyek, ha a kutyám álmában sírdogál?

Figyelt kérdés

Sokszor észrevettem már, hogy miközben alszik, meg-megmozdul a lába, vagy nyüszög kicsit, gondolom ilyenkor álmodik.

De ma sokáig csinálta, és igen hangosan, hogy bentről meghallottam, úgy szaladtam ki hozzá!


Jó, ha ilyenkor óvatosan felébresztem, vagy inkább hagyni kell?



2012. júl. 19. 09:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hagyd csak, valamit álmodik :)

Az enyém futni és ugatni is szokott álmában :)

2012. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott álmodni, én olyankor óvatosan felébresztem.
2012. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtann hagyd... Csak álmodik.


Az enyém is szokott alvás közben fura hangokat kiadni és kapálódzik a lábával is.

2012. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha sír, akkor rosszat álmodik és én felébresztem. :( Szegény ,olyankor úgy sajnálom!
2012. júl. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szoktak rosszat álmodni, nyüszögni, a lábuk is be be remeg. Ha csak rövid ideig tart, nem foglalkozom vele, de szerintem ezt érzik az ember, mikor hogy áll hozzá.
2012. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, helyesbítenék. Nem felébresztem, hanem óvatosan megsimogatom, és akkor megnyugszik.
2012. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam felébreszteni, ha nagyon izgatottnak látszik halkan, nyugtatólag többször mondom a nevét. A hallás alvás közben is aktív érzék, így felébresztés nélkül is megnyugszik.
2012. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha sír én mindig magamhoz ölelem,megnyugtatom,aztán magam mellé rakom,átölelem és úgy alszunk tovább:)

Nem akarom felruházni semmivel,de ilyenkor azért feltámadnak anyai ösztöneim,nagyon megsajnálom:)

2012. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Értem, akkor hasonlóképp gondoljuk ezt.

Köszi

2012. júl. 19. 11:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Alvó kutyát csak úgy felébreszteni igen nagy hülyeség. Nem tudhatod h mit álmodik és mikor hozzáérsz, akár meg is haraphat véletlenül.
2012. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!