Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 10 hónapos babám néha nyög...

A 10 hónapos babám néha nyög és sírdogál álmában, majd a szívem szakad meg. A tiéteknél előfordul?

Figyelt kérdés
Szerintem nem fáj semmije, olyan mintha álmodna.
2010. márc. 28. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam (6 hós) többször szokott éjjelente "nyöszörögni", olyan, mintha rosszat álmodna, de nem szoktam bemenni hozzá, mert egy-két percen belül abbahagyja, és magától is visszaalszik. Csak akkor megyek már be, ha hallom, hogy ebből sírás lesz, és meg kell vigasztalni. Előfordul, hogy valamitől mintha megijedne, és akkor adok neki pár korty teát, megsimizem, és már alszik is. (B)
2010. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy álmodik. Nálunk is szokott ilyen éjszaka is lenni, de volt már olyan, hogy azért kellett éjszaka bemenni hozzá, mert kacagott álmában. Szerintem biztosan álmodik.
2010. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!