Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Pároméknak van egy 3éves puli kutyájuk. Sajnos eléggé antiszociális szegény, rossz helyről hozták el, és utána sem foglalkoztak vele eléggé. 1 héttel ezelőtt elszökött a portáról,majd úgy jött vissza h alig bírt lábra állni. Vagy valaki megverte, vagy beleakadt valamibe, de nagyon nincs jól szegény. A lábára nagyjából rá bír állni, de folyamatosan nyüszít ha mozognia kell. Azt gyanítjuk, hogy a farok csontja tövénél lehet zúzódás vagy törés. Ők nem akarják állatorvoshoz vinni, mert sokba kerülne, én meg sajnos szintén nem engedhetem meg magamnak, hogy más kutyáját elvigyem. De felhívtam a héten az orvost, elmondtam neki mi történt és ő algopirint ajánlott fájdalomcsillapítónak, és ha az sem használ, akkr augmentint antibiotikumként. Eszik a kutya meg iszik is, azzal nincs sok gond, de nem igazán bír járkálni és bizalmatlan mindenkivel. Annyira sajnálom szegényt, fogalmam sincs mit tehetnék még...:(
2012. júl. 19. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha törés, ficam van a kutyának, nem sokat ér az Algopirin.

Idővel begyógyuhat, és akkor , ha rosszul forr össze, egy életen keresztül fájdalom lesz a kutyának.

2012. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én kutyámnak, mikor megkaptam, már volt rosszul beforrt csontja, pedig csak pár hónapos volt :( tényleg az egész életére kihat. amúgy ha csak vizsgálatra viszi a kutyát, nem kell fizetnie... mondd meg neki, hogy csak nézesse meg, és reménykedjünk nincs nagy baj. az antiszoc. problémát meg a gazdája kell orvosolja rengeteg türelemmel, de te is segíthetsz rajta, ha a saját gazdája már ennyire nem törődik vele.... sok sikert!
2012. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Meséld el a gazdájának, hogy mostmár a törvény bünteti, ha a beteg kutyát nem viszik orvoshoz és hagyják szenvedni!
2012. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!