Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan számítsam ki mikor...

Hogyan számítsam ki mikor piszkít?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy szoktassam rá a kutyusomat, hogy mindig ugyanabban az időszakban kakiljon. Ti hogy tettétek? Hánykor kapjon kb. enni? 4 hónapos a kutyus.
2009. júl. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden etetés utáni nagyobb alvásból ébredve 10-15 percen belül kakil , pisil!

Rendszeres , azonos időben történő etetéssel ( jó kaja mellett) Az azonos idő adott!!!

2009. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Ha jól tudom a 4 hónaposnak még napi 3x kell enni adni. Amikor te is eszel: reggel, délben, este. Többször vidd le, és min. napi 1 hosszú séta.

Az nagyon fontos, hogy mindig ugyanabban az időpontban!!!!

Ha bepisil, vagy bekakil, akkor vidd/húzd oda a grabancánál fogva és nyomd oda az orrát, majd mond neki, hogy: Fúj, ezt nem szabad!

2009. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám amikor még nem volt szobatiszta izgatottan szaglászott.Kereste, hogy hová kakiljon.Ilyenkor felkaptam és kivittem.Próbáld ki te is.Ha mégis baleset történik, megmutathatod neki és mondhatod, hogy fúj, nem szabad.Az orrát pedig ne nyomd bele, kérlek.
2009. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak, az ő előtte lévő:

Nem azt írtam, hogy nyomja bele az orrát a kakiba, vagy pisibe, csak a közelébe, hogy rájöjjön a kis kópé, mit is nem szabad.

2009. júl. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17:37 Nem miattad irtam.Csak megakartam előzni azt, hogy mások ezt tanácsolják.Bocs.
2009. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jav:17:31nek
2009. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs harag!
2009. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!