Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy négy hónapos szuka,...

Van egy négy hónapos szuka, Németjuhászkutyám. Elvileg fajtatiszta kutya, de szeretném kérni a véleményeteket! Szerintetek fajtatiszta vagy sem?

Figyelt kérdés
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/IMG_20120720_190056.jpg file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/IMG_20120720_190026.jpg

2012. júl. 20. 19:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
21%

ilyen analfabétát nem láttam még, érdekes, haverom 70éves mamája képes online játszani, te meg egy képet nem tudsz rendesen linkelni..GÁZ


ha nem tk-es, akkor nem fajtatiszta.

gondolom 30ért vettétek, ez egy keverék. szokj hozzá. átverhető buta ostoba ember vagy.

2012. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
64%
21:46, te meg egy tapló, bunkó paraszt vagy!
2012. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
73%
Most nem azért, de szerintem itt az emberek 80 százaléka azért írja, hogy törzskönyves a kutyája, mert fél, hogy itt úgy leoltják, mint a sz.art. Közbe meg a kutyája törzskönyvet sem látott soha. Aki itt veri a nyálát, mint az egyik, igen t.apló válaszoló, hogy "szaporítótól vettél kutyát, ezért gyökér vagy, stb..." az is csak azért ilyen nagypofájú, hogy felvegye a gyik "ritmusát". " Nincs tk-s kutyád? Buta vagy!" Miért fiam neked milyen kutyád van? Biztos egy díjnyertes törzskönyves.... Hagyjad már! Azoknak a legnagyobb a szája, aki pont, hogy olyan helyzetben van, mint akit szapul. Amúgy meg senkinek semmi köze ahhoz, hogy ki hol veszi a kutyáját. Szaporítótól vette? Az ő dolga. Beteg lesz a kutyája? Így járt...Tanul belőle, vagy nem. Ő dolga. Egészségesen fog megöregedni a kutyája? Hála az égnek! Bárhogy is legyen, senkinek nincs joga egy embert butának titulálni azért, mert nem tk-s kutyája van! És mielőtt azt hinnétek, hogy nekem is szaporítós kutyám van, közlöm, hogy még kutyám sincs. De már rohadtul idegesítő és felháborító itt némelyik ember hozzáállása. És ne higgyétek azt, hogy én támogatom a szaporítótól való vásárlást! Cseppet sem! Csak mint írtam, mindenkinek a saját magánügye, hogy honnan vesz kutyát! Ezért nem szabad senkit lenézni. Mert lehet, hogy szaporítós a kutyája, de lehet, hogy ezerszer jobb dolga van, mint egy tk-s kutyának. Sajnos nem egyszer láttam olyat, hogy tk-s, díjnyertes kutyát, szíjjal ver a gazdája. Aztán itt van a szomszédban egy kis beagle, piaci kutya, 4 éves, és gyönyörű. Annak a kutyának jobb sorsa van, mint némelyik embernek. Úgyhogy erről ennyit!
2012. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

09:33 vagyok


Azt elfelejtettem odaírni, hogy tisztelet a kivételnek! Tudjátok, akinek nem inge, nem veszi magára!

2012. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
38%

83%

ontom a szavaidat magamba..kár,hogy hülyeségeket beszélsz. ez meg a te dolgod :)

2012. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Mi van, magadra ismertél okoska? :D
2012. júl. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Mondtam, akinek nem inge, nem veszi magára...és ki az első, aki beugat? Na ki...? :D
2012. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
És milyen keverék lenne?
2012. júl. 21. 10:19
 30/40 anonim ***** válasza:
nj keverék..meg még ki tudja:)
2012. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!