Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy négy hónapos szuka,...

Van egy négy hónapos szuka, Németjuhászkutyám. Elvileg fajtatiszta kutya, de szeretném kérni a véleményeteket! Szerintetek fajtatiszta vagy sem?

Figyelt kérdés
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/IMG_20120720_190056.jpg file:///C:/Documents%20and%20Settings/Rendszergazda/Asztal/IMG_20120720_190026.jpg

2012. júl. 20. 19:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

09:33-as! Soha nem tagadtam le, h a mostani kutyám egy keverék. Igaz, egy kanyit se fizettem érte.


Amelyik kutyáért fizetni kell, az vagy legyen törzykönyves, vagy rendelkezen megfelleő oltásokkkal és akár ivartalanítva is legyen. Egy keverék kutyáért max annyit érdemes fizetni, amennyibe az oltásai kerülnek. Bár értelmes ember még azt is benyeli, mivel tudja h hiba volt lehozni az almot.

2012. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

Nézd nem 100%-os de aranyos. a be linkelt képen az egyik 4 hónapos a másik meg 5. [link]


[link]

2012. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Ja és ők a képen fajtatiszták,papiros kutyák.de a kutya iránti szeretet nem vérvonal kérdése.ő is ugyan úgy szeret.
2012. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Sajnos ő nem fajtiszta, de nagyon aranyos, és látszik hogy szereti a gazdiját, és az, hogy egy kutya fajtiszta vagy sem az nem változtat a tényen, hogy szeret téged :)
2012. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha ott van neki a jellegzetes fekete pötty a fején akkor tuti biztos hogy fajta tiszta! Biztos!
2012. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
51%
háát... sztem nem az, de közel áll hozzá. meg amúgy is kit érdekel hisz tökre cuki, sőt ha keverék örülj mert erősebb lesz a z immunredszere. :D
2012. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
szerintem nem az, de ki tudja.
2012. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Biztos buta vagyok,de szerintem attól,hogy nincs törzskönyve,még lehet fajtiszta.Az enyém is németjuhász,nincs törzskönyve,de nagyon sokan kérdezték már meg,hogy fajtatiszta-e...a képen levő kutyus nem az,de nem sajnáld.Kutya kutya.Egy utcai korcs is tud úgy szeretni,mint egy díjnyertes -törzskönyves kutya.
2012. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Te jó Isten,a képen annak a szerencsétlen kutyának hol a háta...?! A kérdező képére válaszolva:szép a kutya,de fejforma alapján biztosan nem tiszta német juhászkutya,nagyobb részben lehet csak.Bár ez a kedvességén,intelligenciáján,ragaszkodásán nem változtat,attól még lehet imádni bőven.
2012. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Nem tiszta német juhász...szerintem belga juhászkutya (Malinois)keverék. Àllítsd fel és ha a fara egyenesen megy lefelé, akkor Belga keverék. A német juhászkutya hátsó része srégen megy lefelé. És a füle már 10 hetes korában spitzesen áll.
2012. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!