Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom, hogy a kutyám...

Honnan tudom, hogy a kutyám mikor szül?

Figyelt kérdés
pár napja észrevettem hogy jobban keresi a közelségem, bújósabb lett, és mindig ugy fekszik, hogy legyen valami a hasa alatt (párna, plüss), támasztékot keres neki.
2012. júl. 21. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az állatorvos erről nem mondott semmit?
2012. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szülés napján nyugtalanabb lesz, keresi a helyét, nem eszik olyan jó étvággyal. Fedezéstől 63 nap kb, pár nappal lehet kevesebb-több is.
2012. júl. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát onnan tudod,hogy amikor elfolyik a magzatvíz akkor valószínű hogy jönnek a picik is...:)))
2012. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 petrusi ***** válasza:
0%
Miért szaporítasz?
2012. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ivartalaníttass nem lesznek hülye kérdéseid
2012. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugtalan,kapar,keresi a helyét,apró darabokra tép dolgokat...Bár ez sem biztos,mert nekem egyszer,minden előjel nélkül,elpottyantotta az első kölyköt a homokozóban..Ha lejárt az ideje,(58-63nap)figyelni kell,szinte folyamatosan.
2012. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ami a legbiztosabb,ha figyeled a testhőmérsékletét.Ha a normál 38-39fokról leesik 37.5 alá,aznap fialni fog.Végbélnyílásban lehet nézni.digitálissal,fél perc.
2012. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Anyátokat kellet volna ivartalanitani :) Állatgyülölök minek irnak ide??

Köszi az ÉRTELMES válaszokat :)

2012. júl. 23. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!