Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom hogy a kutyám...

Honnan tudom hogy a kutyám vemhes-e és hogy mikor fog szülni ezt előtte egy két nappal lehet-e tudni vagy mit kell ilyenkor csinálni hogy biztosan tudjam hogy vemehs és hogy mikor szül?

Figyelt kérdés
egyébként tacskóról van szó és most másfél éves de a hasa az már nagyon nagy és hát nem az ételtől nőtt meg ennyire. Kérlek segítsetek
2010. nov. 14. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos+ultrahang= vemhesség, és annak stádiumának megállapítása.
2010. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
ha az oldalára fekszik és "mozgolódást" látsz a hasában akkor biztos vemhes! a cicije is nagyobb ilyenkor és elég fáradákony!
2010. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Az állatorvos megmondja néhány perc alatt, hogy mikor fog elleni a kutyusod. Nem is kerül semmibe.
2010. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És elárulnád,minek pároztattad,ha ennyit sem tudsz?
2010. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló! én nem pároztattam nem tudom hogy lett vemhes a kutyám valószínű a szomszéd kutya átjött ugyanis a kerítés kivolt rágva de én nem tudtam hogy átjött mivel ott fák is voltak amin nem leeht egykönnyen átjutni! de most nem az a lényeg nem tudom hogy hogyan lett vemhes és azért kérdeztem meg! miért az is baj ha kérdezek?
2010. nov. 16. 15:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A tacskó nagyon kicsi, kérd orvos segitségét a szülésbe mert akár bele is halhat ha nagy kutyusokról van szó....ivartalanitani kellett volna :\...
2010. nov. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem ivartalanítotok.

Kutyák tízezrei várnak gazdára és pusztulnak el nyomorultul gazda nélkül, ti meg szaporítotok!

Aztán mi lesz a kiskutyákkal?

Az ivartalanítás van olyan fontos, mint a kutyatartás!

A kutya nem a kert tartozéka, hanem élőlény!

2010. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és jobb ha orvos látja, mint ha itt kérdezgetsz fűtől-fától, amikor a kutyád egészsége és élete a tét!!!
2010. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Gakorlatilag az ellés előtti utolsó napig lehet ivartalanítani,kevesebb kockázattal jár,mint egy esetleges problémás ellés.Bármely jól felkészült klinikán megcsinálják.Az ára?Kb.annyi,mint komplikált ellésnél egy császár,vagy egy alom felnevelése.
2010. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Azért az előrehaladott vemhességnél nagyobb a műtéti kockázat. És bár a kutyát nem védi törvény, de a kutyamagzat éppoly kifejlődött mint egy kilencedik hónapban levő embergyerek és valódi gyilkosság az ilyenkori császározás.


De orvos lássa és orvos mondjon véleményt, ne fogadj el bármilyen tanácsot, ha fontos a kutyád élete és egészsége.

2010. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!