Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyát lehet kertben...

Havanese kutyát lehet kertben tartani?

Figyelt kérdés

Apám hazahozott 1 havanese kiskutyát, de hallani se akar róla h behozzuk a házba. Most a kamrába illetve a kertbe van. A kertből kiszökni nem tud, de én már most sajnálom h mi lesz vele télen a -10, -15 fokban.

Lehet ezt a fajta kutyát kint tartani? mert én úgy hallottam h ez szobakutya... és mi lesz vele ha mégis kint fog télre maradni? Meg fog fázni, esetleg megfagyni? mert meleg helyre kint nem tudjuk tenni, csak esetleg a kamrába, de télen ott is hideg van...

Annyira sajnálom őt, de nem tudom mivel tudnám apám jobb belátásra bírni. :(

Persze arról se akar hallani h odaadjuk vkinek akinél jobb helye lenne, mert h annyira tetszik neki, meg pénzért vette...

nem tudom mit csináljak... :(



2012. júl. 21. 15:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nekünk mindig mikor meleg van nyáron tavasszal és ősz elején is kint vannak, de amint hideg van bent vannak. De ha ennyire nem engedi az apukád jobb helye lenne másnál mert ez egy SZOBAKUTYA.
2012. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta a kiskutyával?
2014. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!