Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nálatok a kutya az ágyban...

Nálatok a kutya az ágyban alszik veletek? Kik azok akik megengei neki? És akik nem azok miért?

Figyelt kérdés
A mieink igen. kiváncsi lennék ezt hányan tartják rossznak, és hányan nem. :)

2012. júl. 21. 19:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem tartom jónak,ha valaki egy ágyban alszik a kutyájával...,több okból is,de már elöttem kifejtették részletesen,és egyet is értek vele.
2012. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Nem attól lesz jó a viszony a kutya-gazda között, hogy az eb az ágyon fekszik-e vagy sem. Nem ezen múlik. Persze ha a tekintély nulla a gazdi felé, nem ajánlott már ez, de egyébként nem sok köze van a kettőnek egymáshoz. Ez olyan, hogy szintén nem attól lesz tekintélyed a kutya szemében, hogy minden nap elgügyögöd a kapuban, hogy "ott ül és maradsz" majd kimész a kapun és a jól végzett ültetés, helyben maradás trükk után kihívod az ebet magad után. Semmi köze a dominanciához. (Bocs, kérdező, nem akartam személyes lenni, csak általánosságban írtam.)


Az én kutyámnak szabad feljárása van az ágyba, szeretem is, hogy mellettem van, megnyugtat. Séta, kert után lemosom a lábát, ha koszos, akkor az egész testét, nem vészes, még úgy sem, hogy nagytestű. Tudja a menetrendet. És láss csodát, a behívása tökéletes, a gátolhatósága, kontrollálhatósága tökéletes, a munka kedve remek, a tisztelet mindig jelen van benne felém, a kapcsolatunk a helyén van.

2012. júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
61%

Ááááá, tehát staffi/K/-ról van szó....:)Kettővel alszol? :)

Nekünk 2 csivavánk és egy menhelyes tacskó keverékünk van. Mondanom sem kell hogy mindhárman velünk alszanak. El sem bírnám képzelni, hogy ne legyenek mellettünk.

2012. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
na jah. persze minden kutya, de a staffik kifejezetten nagy szinészek!!! levesznek a lábamról ami nem jó persze.
2012. júl. 21. 20:10
 15/28 anonim ***** válasza:
55%
én kutyám csak 5 kiló,de nagyon rossz ha nincs mellettem,pl mikor volt a rekkenő hőség és lent aludt a parkettán,annyira hiányzott. Volt hogy éjszaka felkeltem,és kerestem a lábammal merre van és nem volt ott..Szörnyű. Ezt csak azok érthetik akik kölyök kora óta együtt alszanak,én se tudom elképzelni az alvást Lüszi nélkül,vagy ha kénytelen vagyok nagyon nehéz:/
2012. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
34%
Én megengedem neki, úgyis lábnál alszik. A fekhelyét vagy ő, vagy a macska lepisili mindig, úgyhogy marad az ágy. Megjegyzem, mindkettő ivartalanított lány. :)
2012. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
76%

16:42 vagyok, ne haragudj de szerintem ez a legrosszabb amit tehetsz. Ha már felengeded az ágyra, akkor azért tedd mert te azt mondod. Ha a kutyád kiharcolja, hogy felmehessen az ágyra a cuki nézéssel, akkor ez már most nevelési probléma...

Amúgy nem tudom miért kell azt lepontozni aki nem engedi fel. Nem mindenkinek van kicsi kutyája, nem mindenki bírja ha a kutya 24 órában a fenekében van, nem mindenkinek van olyan kevés/kicsi kutyája, hogy naponta x alkalommal mosogassa...

2012. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%
Meg azért ne utaljunk már arra, hogy csak annak lehet igazán jó kapcsolata a kutyával, aki vele alszik és a többiek "nem érthetik"... Ez nevetséges...
2012. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
én felpontoztam azt is aki nem engedi fel. hiszen azokra a válaszokra is kiváncsi voltam, és érdekelt azok az emberek véleménye is. azért tettem fel a kérést mert valószinüleg valahol nevelődni szeretnék ezen a téren azoktól akik ezt jól csinálják.
2012. júl. 21. 21:18
 20/28 anonim ***** válasza:
73%

Mellettem alszik. Minden séta után lemosom a tappancsait, minden nap át van fésülve.

Nekem teljesen természetes, hogy mellettem alszik, bár eredetileg nem így terveztem.

2012. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!