Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hypoallergén táptól kisebb...

Hypoallergén táptól kisebb marad a kutya?

Figyelt kérdés
Azt hallottam valakitől, akinek 2 ugyanolyan fajta (tk-s)kutyája van (mindkettő kan), hogy az egyik kutyája azért kisebb, mert őt hypoallergén táppal etette. Ez létezik??? Nehogy már emiatt kisebb maradjon egy kutya! Én nem akarom elhinni...
2012. júl. 21. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, nyugi.
2012. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem...
2012. júl. 22. 11:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám (westie) hypoallergén tápon nőtt fel, jóval kisebb mint egy átlag westie, de nem hiszem, hogy a táptól van, eleve kisebbnek született mint a testvérei. Szóval szerintem nem igaz.
2012. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem valami biztató, mert akiről én tudok, annak meg nagytestű a kutyája és ő is sokkal kisebb, mint kéne. Azt hiszem, lecserélem a tápot.
2012. júl. 24. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

.....egy újab "elmés" megállapítás ami terjed mint a nátha.

Gondolkozz már!!!

2012. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Úristen. Na nehogy már. Mégis miért nőne alacsonyabbra egy kutya, amelyik hypoallergén tápot eszik? Tán van benne törpepor?


Fajtatiszta nagytestű ivartalanított kan kutyám van, nem rég múlt 1 éves. A standard maximuma fölött van pár cm-rel. A táp egyáltalán nem befolyásol semmit. A mi esetünkben az ivaratlanítás igen.


Nehogy már bedőlj egy ilyen baromságnak. Mégis milyen alapja lenne az egésznek?

2012. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
baromság... ne hidd el, ne aggódj.
2012. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó jó! Azért tettem fel a kérdést, hogy megnyugtassatok! Biztos akkor ez a két eset véletlen!
2012. júl. 24. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!